Jak przypomina portal "Jastrząb Post", wiadomość o rozstaniu Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson zaskoczyła ich fanów na początku tego roku. Dziennikarka zdradziła, że to właśnie jej mąż zdecyował o zakończeniu związku. Czy aktor docenił prawie byłą żonę dopiero \\\]]]]]]]]]]]]]]]]po rozstaniu?

Rozstanie Zamachowskich

Choć Monika Richardson nie ukrywała, że decyzję o rozstaniu podjął Zbigniew Zamachowski, to za rozpad łączących ich relacji ponoszą winę oboje. Przez bardzo długi czas aktor nie odnosił się do rozstania. Co nieco o relacjach małżonków można dowiedzieć się z książki "Zbyszek przez przypadki", która jest wywiadem rzeką z Zamachowskim.

Aktor wspomniał w niej, że jego żona bywała nadopiekuńcza i to potrafiło męczyć. Po rozstaniu z Moniką Richardson, media spekulowały, że Zamachowski związał się z koleżanką po fachu - Gabrielą Muskałą. Nie zdecydowali się jednak potwierdzić, czy łączy ich coś więcej.

Zbigniew Zamachowski/ screen youtube
Zbigniew Zamachowski/ screen youtube
Zbigniew Zamachowski/ screen youtube @tvn.pl

Zamachowski docenił żonę po rozstaniu

Po podjęciu decyzji o rozstaniu, Zbigniew Zamachowski wyprowadził się ze wspólnego domu i zamieszkał sam. Informator tygodnika "Na Żywo" przyznał, że dopiero samodzielne mieszkanie pozwoliło aktorowi docenić, jak wiele robiła dla niego Monika Richardson. Artystę mają przytłaczać codzienne obowiązki związane np. z płaceniem rachunków.

Na szczęście może liczyć na wsparcie ze strony swoich dzieci. Osoba z bliskiego otoczenia aktora wskazuje, że córka pomaga mu nauczyć się wykonywania szybkich przelewów. Docenił teraz Monikę, "która go w tym wyręczała".

Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV
Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV
Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV

Myślicie, że Zbigniew Zamachowski żałuje decyzji o rozstaniu z Moniką Richardson?

To też może cię zainteresować: Aleksandra Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie. " Wiele kobiet czuje dokładnie to samo, co ja, ale wstydzą się do tego przyznać". O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka? Najnowsze zdjęcia żony księcia Williama nie pozostawiają wątpliwości

O tym się mówi: Do sejmu trafiła ustawa, która nie spodoba się osobom palącym. O co chodzi