Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i piosenkarka, która jakiś czas temu cieszyła się ogromną sławą w naszym kraju. W 2020 roku związała się ona ze sportowcem Robertem Karasiem, a już niedługo później ogłosiła, że spodziewa się z ukochanym pierwszego dziecka.

Przez niemal cały okres ciąży Włodarczyk chętnie relacjonowała swoje samopoczucie oraz napotkane trudności na Instagramie. Aktorka spotkała się z ciepłym odzewem ze strony internautek, które dzieliły się swoimi przeżyciami dotyczącymi ciąży i macierzyństwa oraz dawały przyszłej mamie dobre rady.

Kiedy na początku lipca na świat przyszedł mały Milan, zarówno Włodarczyk jak i jej fani nie posiadali się z radości. Od tamtego czasu aktorka jeszcze chętniej dzieli się z fanami swoimi przeżyciami i często pozuje do uroczych zdjęć z chłopcem.

Niedawno w życiu młodej mamy i jej synka przyszedł czas ogromnej próby... Jak Włodarczyk poradziła sobie z wyzwaniem?

Każde wyjście z domu to zupełnie inne przeżycie

Chociaż Włodarczyk przedstawiała pierwsze momenty swojego macierzyństwa wręcz cukierkowo, to w końcu odważyła się opowiedzieć również o trudnych stronach bycia matką. Zrobiła to przy okazji wyjścia do fryzjera, które okazało się dla niej dużo większym wyzwaniem, niż można było się spodziewać...

"Lubię oglądać serial „Pracujące mamy”, odpręża mnie. Ja wprawdzie teraz nie jestem „normalnie” pracująca ale chciałabym być normalnie funkcjonująca. Dlatego staram się coraz częściej wychodzić z domu. Wprawdzie towarzyszy mi jeszcze delikatny lęk, co to będzie jak zacznie płakać wniebogłosy w publicznym miejscu, ale nie chcę zamykać się w domu. Jestem domatorką, jednak wszystko ma swoje granice" - zwierzyła się aktorka.

źródło: Instagram
źródło: Instagram

Gwiazda przyznała jednak, że z jej synkiem wszystko wydaje się nieco łatwiejsze. Jest on bowiem prawdziwym "złotym dzieckiem" i nie przysparza swojej mamie żadnych większych problemów - chętnie je, jeździ samochodem i w wózku, a także bardzo często się uśmiecha!

"Życie jest piękne, i to po czterdziestce" - optymistycznie stwierdziła aktorka.

Pod odważnym postem Włodarczyk natychmiast pojawiło się mnóstwo słów wsparcia, a fani podziwiają ją za tak szczere wyznanie.

Zobacz także: Tadeusz Sznuk zdradził długo skrywany sekret. Fani teleturnieju „Jeden z dziesięciu” mogą być zaskoczeni

Może cię zainteresować: Dorota Wellman oceniła gwiazdy mediów społecznościowych. Jej słowa mogą się nie spodobać polskim celebrytom

Pisaliśmy również o: Niesamowite życie słynnej Polki w Stanach Zjednoczonych. Zbiła prawdziwą fortunę w bardzo krótkim czasie