Adama Małysza nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać - jest to sportowiec, który przez lata godnie reprezentował nasz kraj w różnorakich zawodach i mistrzostwach narciarskich, a kibice są z niego dumni aż do dziś. Chociaż obecnie zajmuje się nieco czym innym, to wierni fani nie opuścili go i nadal chętnie śledzą jego poczynania.

Nic więc dziwnego, że sława sportowca udzieliła się również członkom jego rodziny - a w szczególności żonie Izabeli. Ta jednak postanowiła ostatnio sama zapracować na swoją rozpoznawalność, biorąc udział w kultowym programie "Taniec z gwiazdami". Coraz chętniej rozmawia również z mediami oraz fanami, chociaż wcześniej raczej od tego stroniła.

Izabela wyjawiła fanom pewien wstydliwy sekret, który udawało jej się ukrywać przez lata... O czym mowa?

Żona Małysza nie chciała, by ten sekret ujrzał światło dzienne

Chociaż Adam Małysz w swojej karierze aktywny jest już od kilku dekad, to przez znaczną większość tego czasu członkowie jego rodziny stronili od blasku fleszy i uwagi mediów. To wszystko zmieniło się w momencie, kiedy żona skoczka - Izabela - postanowiła spróbować swoich sił w "Tańcu z gwiazdami". Teraz jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek i chętnie dzieli się w mediach swoimi przemyśleniami oraz kulisami z życia prywatnego!

Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, Izabela zgromadziła już liczne grono odbiorców na Instagramie. To właśnie tam dzieli się najważniejszymi wydarzeniami z codziennego życia, a także odpowiada na liczne komentarze i pytania fanów. Jedno z ostatnich niemal powaliło ją na kolana...

Jedno z pytań zadanych Izabeli zmusiło ją do sekretu, który skrzętnie ukrywała przez całe lata. Internauta zapytał ją bowiem o to, co żona sportowca... przygotowuje na niedzielny obiad.

"To teraz wyjdzie szydło z worka.. Przecież nie będę kłamać. Gotuję w ciągu tygodnia a w niedzielę - idziemy na tradycyjny obiad do mojej mamy. Jakoś tak od zawsze celebrujmy wspólnie ten dzień..." - przyznała się początkująca tancerka.

To wyznanie spotkało się z ogromnym zaskoczeniem wśród fanów, którzy do tej pory uznawali Izabelę za prawdziwą gospodynię i panią domu! Tradycja to jednak tradycja, a wielbiciele sportowca cieszą się, że mogli jeszcze lepiej poznać jego nawyki.

Zobacz także: Edyta Herbuś nie pozostaje dłużna Dorocie Wellman. Jak odpowiedziała na przytyki dziennikarki? Tancerka zaprosiła ją w zaskakujące miejsce

Może cię zainteresować: Dla siostry Bożenki z "Na dobre i na złe" czas stanął w miejscu. Jak wygląda obecnie Edyta Jungowska? Aktorka wciąż zachwyca uśmiechem

Pisaliśmy również o: Decyzja ministra Czarnka dotycząca telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży oburzyła Polaków. Natalia Siwiec skomentowała pomysł polityka