"Na dobre i na złe" to serial, który serca publiczności skradł już ponad dwie dekady temu. Od 1999 roku polscy widzowie z zapartym tchem śledzą poczynania bohaterów uwielbianej produkcji i domagają się kolejnych sezonów.

Jedną ze wzbudzających największą sympatię postaci bez wątpienia była siostra Bożenka. Edyta Jungowska, wcielająca się w rolę sympatycznej pielęgniarki, pojawiała się na planie serialu od niemal samego początku jego istnienia. W 2012 roku odeszła jednak z produkcji, pozostawiając wszystkich fanów w rozpaczy. Czym zajmuje się obecnie aktorka i jak wygląda?

Uśmiech nie schodzi aktorce z twarzy

Chociaż rola siostry Bożenki przyniosła Edycie Jungowskiej ogromną rozpoznawalność i sympatię publiczności, w 2012 roku aktorka postanowiła opuścić plan. Stopniowo wycofywała się również z branżowych imprez, a także występów w teatrze! Takie usunięcie się w cień niezwykle zmartwiło wszystkich fanów serialowej Bożenki - okazało się jednak, że Jungowska zajęła się czymś zupełnie innym i wraz z mężem... założyła własne wydawnictwo!

Wygląda jednak na to, że aktorka powoli powraca do dawnej branży. Pojawiła się ona bowiem na XX Festiwalu Teatru organizowanym przez Polskie Radio i Teatr Telewizji Polskiej. Wydarzenie zgromadziło miłośników sztuk teatralnych oraz wiele osób związanych z polską kulturą.

Podczas festiwalu, trwającego aż trzy dni, uczestnicy obejrzą 26 spektakli Teatru Telewizji oraz wysłuchają 59 słuchowisk Polskiego Radia. To prawdziwa gratka dla miłośników kultury!

źródło: YouTube/Polskie Radio
źródło: YouTube/Polskie Radio

Również Edyta Jungowska wydaje się zupełnie zadowolona ze swojego pobytu na imprezie, a z jej twarzy ani na moment nie schodzi charakterystyczny, sympatyczny uśmiech, któremu serialowa Bożenka zawdzięcza tysiące wiernych fanów.

Wygląda na to, że dla Jungowskiej czas stanął w miejscu!

Zobacz także: Panowie spod tych znaków zodiaków są najgorszymi partnerami. Trzeba na nich uważać

Może cię zainteresować: Zofia Zborowska zaskoczyła fanów kolejnym zabiegiem. Jak aktorka dba o siebie po ciąży? Zmieniła się nie do poznania

Pisaliśmy również o: Niesamowite życie słynnej Polki w Stanach Zjednoczonych. Zbiła prawdziwą fortunę w bardzo krótkim czasie