Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Donald Tusk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków, nie tylko na krajowej scenie politycznej, ale także na arenie europejskiej. Przez lata był premierem polskiego rządu. Potem objął stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej, a potem przewodniczącego EPP. Teraz w sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Donalda Tuska. Aż truno uwierzyć, że to on!

Donald Tusk wrócił do polskiej polityki

Donald Tusk zdecydował się wrócić do polskiej polityki, aby ponownie objąć przywództwo w Platformie Obywatelskiej. Na jego powrót od dawno liczyło wielu sympatyków PO. Mieli nawet nadzieję, że były premier zdecyduje się na start w ubiegłorocznych wyborach prezydenckich. Tak się jednak nie stało.

Osoba z bliskiego otoczenia Donalda Tuska w rozmowie z "Wyborczą" wskazywała, że jednym z powodów decyzji o niekandydowaniu w wyborach było to, że jego żona marzy o podróżach, które w czasie kadencji nie byłyby możliwe. Dodatkowo dzieci byłego prezydenta musiałyby zostać objęte ochroną, a tego nie chcieli.

Donald Tusk pokazał wyjątkowe zdjęcie

Od 2018 roku Donald Tusk prowadzi aktywnie konto w mediach społecznościowych. Na Instagramie możemy podejrzeć, jak wygląda codzienność byłego prezydenta. W ostatnią niedzielę przewodniczący PO postanowił zamieścić w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z młodości.

Na fotografii widzimy Donalda Tuska z czasów młodości. Na jego głowie można zobaczyć bujną czuprynę. Ciemne loki, w jakie skręcone były włosy przyszłego polityka były w ówczesnym czasie niezwykle modne.

Jak wam podoba się Donald Tusk w takiej młodzieńczej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Dla siostry Bożenki z "Na dobre i na złe" czas stanął w miejscu. Jak wygląda obecnie Edyta Jungowska? Aktorka wciąż zachwyca uśmiechem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Długo pracowałam za granicą. Kupiłam dzieciom mieszkanie, w którym nie mogłam nawet raz przenocować. Nie pozwolili mi

O tym się mówi: Seniorzy mogą liczyć na wyjątkowy wzrost świadczeń. O ile większe emerytury dostaną? Kto zyska najwięcej