Jak donoszą media, żona znanego skoczka narciarskiego Adama Małysza Izabela, wciąż dzielnie odbywa treningi taneczne przygotowując się na kolejnych odcinków programu "Taniec z Gwiazdami".

Izabela Małysz tańczy i cierpi?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Nie ulega wątpliwości, że Izabela Małysz wywołała nie lada sensację przyjmując kolejne już zaproszenie do udział w programie. Jak wyznała w mediach, do tej pory nie brała udziału tanecznym Show, gdyż zwyczajnie nie miała na to czasu.

Producenci jednak szczęśliwie doczekali się chwili, gdy córka Małyszów Karolina wyprowadziła się z domu, zwalniając tym samym swoją mamę z licznych codziennych obowiązków. Te zmiany życiowe w rodzinie Adama Małysza sprawiły, że jego małżonka mogła w końcu skorzystać z szansy na własny rozwój.

Postanowiła przyjąć zaproszenie do udziału w programie. Tabloidy od samego początku rozpisują się na temat Izabeli Małysz w "Tańcu z Gwiazdami". Omówiono już wszystko łącznie z tym, o jakim partnerze tanecznym marzy żona skoczka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Choć wielu widzów zachwyca się efektami jej ciężkiej pracy na sali treningowej, a po niej samej nie widać niczego niepokojącego, Izabela Małysz wyznała mediom, z czym zmaga się od kiedy rozpoczęła treningi taneczne.

Okazuje się, że wystąpiły liczne dolegliwości bólowe związane z przeciążeniem organizmu i różnych partii ciała, które podczas tańca są bardzo eksploatowane - Mam ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe, co wiąże się z ogromnym bólem. Taka dramatyczna sytuacja trwa od tygodnia, od ostatniego odcinka. Ból promieniuje spod ręki, łopatki, aż do bioder. Jest to bardzo uciążliwe, a wiadomo, że taniec wymaga podnoszeń, dużo się na tych plecach dzieje (...)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Celebrytka jednak uspokaja fanów, którzy zmartwili się jej ewentualnym odejściem z programu. Jak przyznała, nie zamierza się poddać tak łatwo.

O tym się mówi: Lech Wałęsa zdradził całą prawdę o sytuacji w domu. Czy żona byłego prezydenta ma powody do zadowolenia

Zerknij: Przemysław Kossakowski wdał się w dyskusję z internautą. Padły ostre słowa