Jak podaje portal "Pomponik", przyjaciel Beaty Kozidrak nie ukrywa oburzenia faktem, że piosenkarkę i to, co zrobiła porównuje się do uczynku Kamila Durczoka. Muzyk, który był w pierwszym składzie zespołu Bajm zdradził, z czym wokalistka musiała mierzyć się w domu. O co chodzi?

Beata Kozidrak oczekuje na proces

Na początku września głośno zrobiło się o Beacie Kozidrak, niestety z powodu jej jazdy pod wpływem alkoholu. Kiedy policja zatrzymała piosenkarkę, ta wydmuchała dwa promile. Piosenkarce zatrzymano prawo jazdy. Usłyszała też prokuratorskie zarzuty. Teraz czeka na rozprawę w sądzie.

Dzień po zatrzymaniu Beata Kozidrak zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym przyznała się do błędu i przyznała, że bardzo żałuje tego, co zrobiła. Głos w sprawie zabrał bratanek gwiazdy, podkreślając, że jego ciotka od lat nie zwalnia tempa, a to ma swoją cenę. Dodał, że jej nie usprawiedliwia, ale odebrała już bolesną lekcję i z pewnością wyciągnie z niej wnioski.

W sieci nie brakowało komentarzy dotyczących gwiazdy. Wypowiedzieć zecydował się Kamil Durczok, który sam stanął przed sądem za prowadzenie samochodu pod wpływem. W felietonie napisał o tym, że doskonale rozumie, co czuje Beata Kozidrak, bo sam przeszedł dokładnie przez to samo.

Alkoholizm męża

W rozmowie z portalem "Pomponik" dawny członek Bajmu, Andrzej Koziara nie krył oburzenia słowami Kamila Durczoka. "Kamil Durczok powinien sobie znaleźć kogoś ze swojej półki i grupy ryzyka. Beata się do niej nie zalicza" - stwierdził. Dodał, że Beata Kozidrak zawsze miała zdrowy rozsądek i nim się kierowała.

Podkreślił, że wokalistka przez wiele lat musiała mierzyć się z problemem alkoholowym męża. Nie ukrywa, że to właśnie wokalistka przywracała do porządku wszystkich członków zespołu, kiedy zdarzyło się im nadmiernie zabalować na imprezach. Zapewnił również, że zawsze może liczyć na pomoc z jego strony.

Zgadzacie się ze słowami Koziary?

To też może cię zainteresować: Nie na takie wieści czekali seniorzy. Czy odczują rekordowo wysoki wzrost świadczeń w 2022 roku? Eksperci nie mają, co do tego złudzeń

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rybak zauważył w wodzie coś dziwnego. Zrobił temu zdjęcie i wrzucił do sieci. Internauci oszaleli

O tym się mówi: Czeka nas mroźna i śnieżna zima? Kiedy temperatury spadną? IMGW publikuje najnowszą prognozę