To, że żona skoczka narciarskiego odpadła z programu było dla wielu widzów i dla samego Adama Małysza sporym zaskoczeniem.

Adam Małysz jest bardzo dumny z żony i współczuje jej dolegliwości bólowych

Nie ulega wątpliwości, że wieść o udziale Izabeli Małysz w programie o tańczących gwiazdach była prawdziwą gratką nie tylko dla fanów Adama Małysza, lecz także dla wielu tabloidów, które znalazły w tej informacji mnóstwo sposobności do napisania wielu artykułów na ten temat. Dzisiaj już wiemy niestety, że Izabela Małysz i Stefano Terrazzino nie wystąpią już jako zawodnicy walczący o pierwsze miejsce.

Zaskoczony takim obrotem sprawy Adam Małysz potwierdził w wywiadzie, że jego ukochana Pożegnała się z “Tańcem z Gwiazdami”, a także przyznał, że Izabela ma poważne problemy zdrowotne. Jak pamiętamy, przed jej ostatnim występem tabloidy rozpisywały się Na temat kłopotów, z jakich zwierzyła się żona sportowca.

Okazało się wówczas, że Izabela Małysz zmaga się z nadwyrężony mi i po naciągany mi mięśniami międzyżebrowymi, co wywołuje intensywne dolegliwości bólowe, które znacznie utrudniają treningi i same występy taneczne.

Adam Małysz szczerze skomentował w wywiadzie, Z czym borykała się jego żona i ze współczuciem przyznał, że w obecnej sytuacji Plusem jest fakt, żona przestanie odczuwać ból - Nie będzie też bólu, który przechodziła. Mimo wszystko to ciało często odmawiało jej posłuszeństwa.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Rozpoczął się proces Jakuba A. Ponad 2 lata temu odebrał życie Kristinie z Mrowin. Są nowe szczegóły

Zerknij: Przemysław Saleta zdobył się na szczere wyznanie. Opowiedział z czym zmaga się jego córka. Padły poruszające słowa