Jednak kiedy ją poznali po raz pierwszy, polubili jego dziewczynę, a ona i jego siostra szybko związały się i zostały najlepszymi przyjaciółkami. Rodzina młodego mężczyzny powitała dziewczynę, ale potem zmieniła się ich postawa.

Czym kierowali się bliscy mężczyzny źle traktując jego ukochaną?

Ku zaskoczeniu młodego człowieka, jego rodzice i bracia zaczęli mu mówić, że dziewczyna nie jest dla niego „wystarczająco dobra” i że powinien natychmiast zakończyć związek, chociaż widzieli, że jest bardzo szczęśliwy.

Młody człowiek miał wtedy 24 lata, a jego dziewczyna 21. Mówił: „Często rozmawiali o tym, że nie jest dla mnie odpowiednia, jak powinienem znaleźć lepszą dziewczynę, jak była niegrzeczna, zdzirowata i tak dalej”. Chociaż jego bliska rodzina nieustannie narzekała na dziewczynę, którą uważali za „niegodną”, reszta jego rodziny – wujkowie, ciotki i kuzyni – kochali ją i aprobowali związek.

Czując dezaprobatę rodziców, zwłaszcza matki, młody człowiek zaczął unikać spędzania z nimi czasu. Co gorsza, żaden z nich nigdy nie wyjaśnił swojej niechęci do dziewczyny i nigdy nie skonfrontował jej ze swoją wrogością. Byli - zwłaszcza matka - uprzejmi, ale zimni dla młodej kobiety i sprawiali, że czuła się bardzo niemile widziana.

Po trzech latach razem młody człowiek i jego dziewczyna byli z rodzicami i braćmi tylko podczas Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Potem matka powiedziała siostrze młodego mężczyzny, że ojczym dziewczyny powiedział jej, że w czasie studiów – miała zaledwie 18 lat – dziewczyna była striptizerką przez kilka tygodni, co w umyśle matki oznaczało, że jest trochę lepsza niż prostytutka i szuka tylko mężczyzny, który by ją utrzymał.

Młody człowiek wyjawił: „Jestem po prostu zdumiony tą czystą cholerną głupotą i szczerze się denerwuję, dlatego postanowiliśmy nie zapraszać ich na nasz ślub”.

Doskonale zdawał sobie sprawę z przeszłości swojej dziewczyny i nie obchodziło go, co zrobiła, zanim się poznali. W rzeczywistości zaproponował i poprosił ją, by została jego żoną. Zdenerwowany tym, co uważał za zamknięte umysły i osądzanie swojej rodziny, młody człowiek postanowił nie zapraszać swoich rodziców i braci. Stwierdził: „Mówiąc wprost, prawie cała moja rodzina jest zaproszona, oprócz moich rodziców i braci. Jak pewnie się spodziewacie, moja mama zadzwoniła do mnie szlochając, kiedy się dowiedziała, a ja dałem jej szansę na przemyślenie tego”.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jenifer Lopez i Ben Affleck zaplanowali ślub? Czy po prawie 20 latach wszystko zakończy się szczęśliwie

Zerknij: Krzysztof Krawczyk Junior szczerze opowiedział o swojej sytuacji i relacjach z macochą. Czy czeka nas wielki skandal