Jak podaje portal "Pomponik", w przestrzeni medialnej pojawiły się zaskakujące informacje o tym, że Marta Manowska miała wdać się w romans na planie "Sanatorium miłości". Jeden z uczestników uwielbianego przez widzów programu postanowił zabrać głos w sprawie. Co powiedział?

Marta Manowska i hity TVP

Marta Manowska zobyła ogromną popularność wśród widzów prowadząc program "Rolnik szuka żony". Widzowie tak pokochali miłosne show TVP, że możemy już oglądać ósmą edycję. Tym razem miłości będą szukały dwie rolniczki (Elżbieta i Kamila) oraz trzech rolników (Kamil, Stanisław i Krzysztof).

Zachęcone sukcesem "Rolnik szuka żony" władze TVP zdecydowały się powierzyć Manowskiej prowadzenie "Sanatorium miłości". W trakcie pobytu w sanatorium 6 kuracjuszy i tyle samo kuracjuszek ma szansę znaleźć bratnią duszę. Okazuje się, że i do Marty Manowskiej uśmiechnęło się szczęście i na planie "Sanatorium miłości" znalazła szczęście.

Plotki o romansie

Nie od dziś mówi się, że to właśnie w trakcie prac nad "Sanatorium miłości", Marta Manowska poznała dźwiękowca Adama. Parę miało połączyć płomienne uczucie. Niedawno media obiegła informacja, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Marta Manowska miała ponoć nawet zwrócić partnerowi pierścionek zaręczynowy.

Marta Manowska. Źródło: Youtube Whistleblower News
Marta Manowska. Źródło: Youtube Whistleblower News
Marta Manowska. Źródło: Youtube Whistleblower News

Doniesieniom tym towarzyszyły również plotki, że Manowska niedługo była sama. Jej nowym wybrankiem miał być jeden z terapeutów pracujących na planie "Sanatorium miłości". Wiele wskazuje na to, że w plotkach tych nie ma choćby ziarnka prawdy, o czym przekonuje w "Rewii" jeden z uczestników miłosnego show.

" To nieprawda. Marta i Adam byli razem w zeszłym roku jesienią. Na własne oczy widziałem ich w Polanicy!" - czytamy w tygodniku. Dodatkowo wiadomo, że Adam wciąż jest w ekipie realizującym "Sanatorium miłości", gdyby jego relacje z Martą Manowską były złe, z pewnością jego miejsce w ekipie zająłby ktoś inny.

Marta Manowska/ YouTube @Plejada
Marta Manowska/ YouTube @Plejada
Marta Manowska/ YouTube @Plejada

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Aldona Wleklak szczerze o imprezach u Lecha Wałęsy. Co działo się za zamkniętymi drzwiami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mocne zarzuty pod adresem Camilli Parker-Bowles. Chodzi o księżną Dianę. O czym mowa

O tym się mówi: IMGW ma pełne ręce roboty. Wydał pilny alert dla konkretnego regionu kraju. Będzie bardzo niebezpiecznie