Jak przypomina portal "Pomponik", o Danielu Martyniuku było jakiś czas temu bardzo głośno. Niestety było to wyniekiem jego mało chwalebnych wyskoków. Syn króla disco polo nie raz popadł w konflikt z prawem, a po rozwodzie wdał się w medialną wojnę z byłą żoną. Od jakiegoś czasu w mediach nie pojawiają się informacje o nowych wyskokach Daniela. Jego tata, Zenek Martyniuk zdecydował w czym tkwi sekret przemiany chłopaka. Nie ukrywa, że ta przemiana napawa go dużą radością.

Daniel Martyniuk nie znikał z pierwszych stron tabloidów

Zaledwie rok temu, Daniel Martyniuk regularnie gościł w mediach plotkarskich. Nie było tygodnia, żeby nie informowano o kolejnych ekscesach, których młody Martyniuk byłby głównym bohaterem. Głośno było o jego problemach z prawem i o rozwodzie po zaledwie dwóch latach małżeństwa.

Zenek Martyniuk z niepokojem czekał, aż w końcu jego syn pójdzie po rozum do głowy. Momentami zdawało się, że gwiazdor disco polo traci już na to nadzieję. "Twoje Imperium" wskazuje, że z coraz większym bólem patrzył na wybryki syna. Na to, że sięga po używki, wdaje się w konflikty z prawem i wdaje się w kolejne awantury. Zenek Martyniuk uskarżał się, że jego rozmowy z synem nic nie dają.

Zenek Martyniuk o przemianie syna

Kiedy już wszyscy tracili nadzieję, że Daniel Martyniuk się opamięta, nastąpiła jego spektakularna przemiana. Okazuje się, że syn Zenka Martyniuka wrócił do szkoły, gdzie zdał wszystkie niezbędne egzaminy i kursy na nawigatora statku. Potem zaciągnął się na statek.

Zenek nie ukrywa, że praca na morzu bardzo dobrze na niego wpływa. Udało mu się nawet wrócić do aktywności fizycznej. Okazuje się, że nawet na środku morza Daniel Martyniuk znajduje czas na bieganie. "W przerwie między rejsami w ogóle go nie ciągnie do używek. Gdy był u nas w domu, nie było z nim żadnych problemów" - mówi dumny z syna Zenek.

Co sądzicie o przemianie Daniela Martyniuka?

To też może cię zainteresować: Danuta Holecka ma ogromne powody do zadowolenia. Z jakiego powodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astronomowie dokonali niezwykłego odkrycia. To najprawdopodobniej największy obiekt tego typu w historii. Czy mamy powody do niepokoju

O tym się mówi: Tajemnicze wizje współczesnych jasnowidzów mocno zaskakują. Co czeka Polskę w 2022 roku