Jak podaje "Super Express", Andrzej Piaseczny "nareszcie go pokazał "! Można by się domyślać wielu przedziwnych, zabawnych lub dwuznacznych rzeczy, ponieważ w dalszej części opisu zdarzenia publikowanego przez tabloid, mowa jest o czułościach i ciepłych słowach, jakich artysta nie szczędził bliskiemu sobie mężczyźnie.

Dwa różne światy, dwie strony barykady, a mimo to brat i wujek pęka z dumy

Okazuje się jednak, sensacyjna informacja na temat bliskiego Andrzejowi Piasecznemu mężczyzny, którego artysta nareszcie pokazał, dotyczy krewnego piosenkarza, a konkretnie brata Krzysztofa, którego syn złożył właśnie adwokackie ślubowanie.

Z tejże okazji Krzysztof Piaseczny zapozował z synem do zdjęcia, a zdjęcie to pojawiło się na oficjalnym profilu instagramowym Andrzeja Piasecznego – brata i wuja widocznych na fotografii panów.

Jak widać na załączonym obrazku, starszy brat Andrzeja Piasecznego Krzysztof Piaseczny z wykształcenia jest prawnikiem, sędzią. Jako opozycyjny działacz demokratyczny, odznaczony został przez ówczesnego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, dość intensywnie odbiega od tego, co popiera i w co wierzy jego młodszy brat Andrzej, który na swoich 50 urodzinach krzyczał j***ć PiS.

Czy takie zachowanie mogło poróżnić braci?

O tym się mówi: Karol Strasburger i Stan Borys spotkają się w sądzie. Sytuacja wygląda bardzo poważnie. O co chodzi

Nie przegap też tego: Aldona Wleklak szczerze o imprezach u Lecha Wałęsy. Co działo się za zamkniętymi drzwiami

Zerknij też na to: Mężczyzna zakażony "mięsożerną" bakterią trafił do szpitala. To jeden z nielicznych przypadków w Polsce