Jak przypomina portal "Super Express", córka Bogusława Lindy, Aleksandra coraz odważniej stawia kroki w rodzimym show biznesi. Mieliśmy okazję zobaczyć ją w kilku produkcjach, a także na imprezach branżowych. Zdawaćby się mogło, że jako córka znanego aktora żyła w luksusie. Okazuje się, że młodej aktorce przyszło się borykać z brakiem ciepłej wody i ogrzewania. Za wannę służyło jej zaś wiaderko. Poznajcie szczegóły!

Aleksandra Linda opowiedziała o trudnych doświadczeniach

Córka Bogusława Lindy coraz śmielej poczyna sobie w świecie kina. Aleksandra Linda udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach. Okazuje się, że przez pewien czas przyszło jej żyć w dość trudnych warunkach. Nie tylko nie miała dostępu do ciepłej wody i ogrzewania, ale musiała się myć w wiaderku.

Aleksandra Linda jest niezwykle silną kobietą, która wie czego chce i zawsze dopina celu. Dowodem na to jest choćby jej decyzja o zmianie szkoły. Młoda aktorka uczęszczała do prywatnego liceum artystycznego w Warszawie. W pewnym momencie doszła jednak do wniosku, że wolałaby podążyć inną drogą.

Wybrała aktorstwo i przeniosła się do Krakowa by móc uczyć się w liceum aktorskim. Spakowała walizki i postanowiła żyć na własny rachunek. Aleksandra Linda przyznała, że znalazła chyba najtańszą kawalerkę w mieście, za którą płaciła 200 zł. Niestety nie mogła liczyć na luksusy. "(...) nie miałam ciepłej wody i ogrzewania. Myłam się w wiaderku wodą, którą wcześniej musiałam zagrzać w czajniku" - wyznała.

Młoda aktorka przyznała, że rodzice nie do końca mieli pojęcie w jakich warunkach przyszło jej żyć. Mimo wszystko wspomina pobyt w stolicy Małopolski za ważny. Podkreśliła, że wiele się wówczas nauczyła.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Lekarka opublikowała na mediach społecznościowych, ile zarobiła za skomplikowaną operację. Nie kryła oburzenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: GIS wydało pilny komunikat. Wycofano ze sprzedaży popularny produkt. Jego spożycie może mieć przykre skutki

O tym się mówi: Netflix opublikował zwiastun filmu o Britney Spears. Ta historia nie mieści się w głowie