Jak podaje portal "Super Express", w przestrzeni medialnej sporo mówi się o tym, że Piotr Fronczewski zdecydował się wziąć ślub kościelny. Spekulowano, że gdyby nie pandemia, stałoby się to 8 czerwca. Teraz pojawiły się informacje, że aktor nie zamierza już dłużej czekać i od ślubu kościelnego dzielą go dni. Czy faktycznie Piotr Fronczewski powie niebawem sakramentalne "tak"?

Małżeństwo Piotra Fronczewskiego

Piotr Frączewski 47 lat temu wziął ślub cywilny z ukochaną Ewą, z którą doczekał się dwóch córek. Decyzję o ślubie kościelnym małżonkowie wciąż odsuwali w czasie. Jak przyznał w swojej autobiografii być może decyzja ta podyktowana była faktem, że "nie warto angażować Boga w niepewny związek i niepewną przyszłość?".

Piotr Fronczewski/YouTube @Reżyser Życia
Piotr Fronczewski/YouTube @Reżyser Życia
Piotr Fronczewski/YouTube @Reżyser Życia

Trzeba przyznać, że związek Piotra i Ewy Fronczewskich nie należał do łatwych. Praca pochłaniała aktora bez reszty. W teatrze, w którym występował poznał Joannę Pacułę, z którą połączył go płomienny romans. Po latach Fronczewski stwierdził, że był to jeden z największych błędów, jakie popełnił. Tym bardziej, że chwila zapomnienia mogła go kosztować rodzinę.

Ewa wybaczyła mężowi zdradę i do dziś są razem. Z doniesień "Na Żywo" wynika, że Piotr Fronczewski i jego ukochana żoną już nie zamierzają odkładać decyzji o ślubie kościelnym i już lada dzień złożą przysięgę przed Bogiem.

Piotr Fronczewski/YouTube @Radio Zet
Piotr Fronczewski/YouTube @Radio Zet
Piotr Fronczewski/YouTube @Radio Zet

Dziennikarze "Super Expressu" postanowili sprawdzić informacje u źródła. "Nie, nie to nieprawda" - stwierdził stanowczo aktor dodając, że w ostatnim czasie w mediach pojawiło się na jego temat bardzo wiele nieprawdziwych informacji. Przywołał tu m.in. informację o własnej śmierci.

Jak oceniacie całą sytuację?

To też może cię zainteresować: Ewa Krawczyk musi zmierzyć się z poważną krytyką. Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka zwróciła się do wdowy z ważnym apelem. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: GIS wydało pilny komunikat. Wycofano ze sprzedaży popularny produkt. Jego spożycie może mieć przykre skutki

O tym się mówi: Kondolencje płyną z całego świata. Odszedł znakomity aktor, pisarz i producent filmowy