Jarosław Kaczyński pozostaje jednym z najbardziej wpływowych oraz znanych polityków. 70-letni mężczyzna jest prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Niewiele mówi się o nim w kontekście życia prywatnego, a tymczasem polityk jest ciekawą osobą, w jego życiu można znaleźć sporo smaczków.

Życie Jarosława Kaczyńskiego jest pełne niespodzianek

Jarosław Kaczyński kilka lat temu zdecydował się na bardzo intymny wywiad. Polityk postanowił opowiedzieć w nim o miłości. Znamy powód jego samotności.

W rozmowie z dziennikarzem „Gali” polityk wyjawił naprawdę dużo. Zdecydował się między innymi opowiedzieć o miłości i o samotności.

Jarosław Kaczyński / YouTube: TVP Info
Jarosław Kaczyński / YouTube: TVP Info

Okazuje się, że w młodości Jarosław Kaczyński był szalenie zakochany. Niestety jego związek nie przetrwał próby. Rozpadł się i polityk został sam. Raz na zawsze.

To zaskakujące, komu w dniu ślubu polityk towarzyszył w roli świadka

Mimo tego, że Jarosław Kaczyński nie jest w związku i nie stworzył też własnej rodziny, nie czuję się samotny. Jak sam przyznał wystarczają mu rodzina oraz przyjaciele.

Choć sam nigdy nie wziął ślubu, ma jednak doświadczenie na tego typu uroczystościach. Kilka lat temu polityk towarzyszył swojemu partyjnemu koledze w dniu ślubu w roli świadka.

Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com
Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com
Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com

Mowa o ślubie posłanki Elżbiety Więcławskiej i posła Jacka Sauka. Dla polityka PiS Jarosław Kaczyński musi być bardzo bliską osobą. W końcu na świadka prosi się raczej bliskich przyjaciół.

DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN