Jak podaje portal "Jastrząb Post", Małgorzacie Rozenek-Majdan po raz kolejny nie udało się uniknąć wpadki w mediach społecznościowych. Na opublikowanych przez "perfekcyjną panią domu" zdjęciach internauci dopatrzyli się czegoś, co postanowili jej wypomnieć. O co chodzi?

Małgorzata Rozenek-Majdan gorące nazwisko

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbardziej rozpoznawanych gwiazd w polskim show biznesie. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się szczegółami dotyczącymi zarówno jej życia prywatnego, jak i aktywności zawodowej. Dała się poznać jako "Perfekcyjna pani domu", czym zdobyła sympatię widzów.

Kolejne propozycje zawodowe okazały się tylko kwestią czasu. Żonę Radka Majdana mogliśmy zobaczyć między innymi w "Projekcie Lady". Obecnie Rozenek-Majdan pracuje na planie kolejnego sezonu programu i promuje swoją własną markę odzieżową - "Mrs. Drama".

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki

Na instagramie gwiazda publikuje mnóstwo zdjęć, które cieszą się wśród jej fanów ogromną popularnością. Udało jej się zgromadzić do tej pory 1,4 mln obserwujących. Choć Małgorzata Rozenek-Majdan może liczyć na sympatię fanów, niestety zdarza się, że wytykają jej to i owo. Czym podpadła im ostatnio?

Ostatnim postem, który wywołał w sieci burzę jest ten, na którym perfekcyjna pozuje w sportowym stroju. "Jestem Sporty Spice dzisiaj. A Ty?" - skomentowała. Uwagę obserwatorów przykuły buty, jakie Rozenek założyła. Internauci przyczepili się "nieśnieżnobiałej" bieli butów i zabrudzonym podeszwom.

"Ładne te buty, ale mogłaby Pani wyczyścić" - napisała jedna z internautek. Inni zauważyli, że nie wypada mieć takich brudnych butów i za krótkich spodni.

Co sądzicie o całej sprawi? Zgadzacie się z internautami?

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz ma dowód na niewierność byłego męża? Zdjęcia trafiły do sądu. Co można na nich zobaczyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zachowanie kobiety zaskoczyło Agatę Kornhauser-Dudę. Pierwsza dama nie wiedziała, jak się zachować

O tym się mówi: Te słowa Krzysztofa Jackowskiego budzą niepokój. Tym razem chodzi o pieniądze Polaków