Jolie oskarżyła Pitta o przemoc domową podczas ich rozwodu, który rozpoczął się w 2016 roku. Oficjalnie rozwiedli się w 2019 roku, ale walka o opiekę nad dziećmi trwa. FBI oczyściło Pitta z wszelkich zarzutów w 2016 roku.

Nieczysta walka o opiekę nad dziećmi trwa. Gwiazdy Hollywood nie odpuszczają

Jolie powiedziała, że ​​teraz szuka dla swojej rodziny „uzdrowienia”, w tym także dla Pitta. „Nie chodzi o to, że naprawdę chcę o czymkolwiek rozmawiać, bo chcę tylko, żeby moja rodzina wyzdrowiała. I chcę, żeby wszyscy posuwali się naprzód — wszyscy, łącznie z ich tatą. Chcę, żebyśmy się uzdrowili i byli spokojni. Zawsze będziemy rodziną” – powiedziała Jolie.

Jolie powiedziała, że ​​ona i Pitt kłócili się również o jego pracę ze skompromitowanym potentatem filmowym Weinsteinem, a praca Pitta z Weinsteinem „bolała”. Jolie twierdziła w śledztwie New York Times z 2017 roku, że Weinstein robił niechciane kroki wobec niej w pokoju hotelowym pod koniec lat 90. podczas premiery filmu „Play By Heart”. Weinstein zaprzeczył tym twierdzeniom.

Teraz Page Six dowiedziała się, że Angelina Jolie oskarżyła Brada Pitta o próbę wykorzystania swojej sławy do uzyskania specjalnego traktowania w ich długotrwałym sporze o prawo do opieki nad dziećmi. Adwokaci Pitta w poniedziałek złożyli wniosek o unieważnienie decyzji o zwolnieniu sędziego nadzorującego walkę o opiekę.

Ale zespół prawników Jolie zemścił się i w dokumentach sądowych widzianych przez Page Six stwierdzili: „Ten rodzaj gry, ostatnia próba ze strony celebryty poszukującego specjalnego traktowania, nie jest tym, do czego służą ograniczone zasoby sądowe. „Nie ma tu nic do zobaczenia ani przeglądu. Nie ma problemu, który spełnia rygorystyczne standardy Trybunału ani nie zasługuje na przegląd”.

Jak ujawniono w mediach zagranicznych, w czerwcu 57-letni Pitt otrzymał wspólną opiekę nad swoimi dziećmi – decyzję, z którą Jolie poprzysięgła walczyć. Aktorka twierdziła, że ​​troje z ich sześciorga dzieci chciało zeznawać przeciwko Pittowi, ale zostały zablokowane przez sędziego Johna Ouderkirka, prywatnego sędziego, z którym Pitt i Jolie początkowo zgodzili się, aby zachować szczegóły ich sprawy w tajemnicy.

Zespół Pitta poprosił teraz o zgodę na wniesienie apelacji od decyzji, ale w oświadczeniu Jolie stwierdzono, że Sąd Apelacyjny był jednomyślny w stwierdzeniu, że Ouderkirk naruszył wyraźny mandat Kodeksu Etyki Sądowej.

Co sądzicie o walce gwiazd Hollywood?

O tym się mówi: Te słowa Krzysztofa Jackowskiego budzą niepokój. Tym razem chodzi o pieniądze Polaków

Zerknij: Prawnik Karola Strasburgera zabrał głos w sprawie oskarżeń Stana Borysa. Oświadczenie nie pozostawia złudzeń