Program Telewizji Polskiej “Sanatorium miłości” jest jednym z najpopularniejszych show ostatni wczasów. Nie ulega wątpliwości, że wierni fani programu zawsze czekają z utęsknieniem na kolejne jego sezony. Każda z edycji niesie ze sobą bowiem mnóstwo emocji, wzruszeń i wywołuje u widzów wypieki na twarzy.

Uczestnik pierwszej edycji cieszy się życiem z piękną kobietą

Uczestnicy programu na długo zapadają w pamięci swoich wiernych fanów, którzy śledząc ich losy także po zakończeniu programu kibicują im i trzymają za nich kciuki. Jak mogliśmy zauważyć wielokrotnie, podczas trwania wszystkich edycji programu "Sanatorium miłości” powstało wiele par w trakcie nagrań, wiele z nich rozpadło się po zakończeniu programu, sporo trwa do teraz, a ci, którzy podczas programu nie znaleźli swojej drugiej połówki dostali realną szansę na spotkanie miłości właśnie dzięki czemu, że dali się poznać na planie szerszej publiczności.

Chodź Ryszard Lasota nie odnalazł miłości, której poszukiwał podczas programu wśród pięknych pensjonariuszek, teraz cieszy się związkiem z piękną kobietą, od której jest starszy o 37 lat, według doniesień “Super Expressu”. Jak podaje tabloid, 67-letni Ryszard Lasota, który uczestniczył w pierwszej edycji emitowanego w Telewizji Polskiej “Sanatorium miłości”, obdarzył ze wzajemnością uczuciem 30 letnią Hannę, którą rozpieszcza prezentami.

W mediach pojawiły się wyniki pracy fotoreporterów depczących po piętach Ryszardowi i Hannie. Jak widać miłość i udany związek służy seniorowi. Paparazzi uwiecznili czułe relacje między Ryszardem, a Hanną, jego znacznie atrakcyjniejszy wygląd, o który zaczął regularnie dbać, a także złapali parę na zakupach. Senior zagadnienięty przez dziennikarzy przyznał, że planuje oświadczyć się ukochanej i zostać ponownie ojcem, a Hanna się jeszcze zastanawia.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Angelina Jolie i Brad Pitt wciąż toczą batalię o opiekę nad dziećmi. Aktorka ma wobec byłego męża poważne zarzuty. O co chodzi

Zerknij: Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała w sieci burzę. Co wywołało krytykę ze strony fanów