Jak podaje portal "Pomponik", o Edycie Górniak znów zrobiło się głośno. Portale plotkarskie zaczęły rozpisywać się o problemach w rodzinie piosenkarki. Jeden z tygodników potwierdza te doniesienia wskazując, że piosenkarka nie ma czasu dla swoich bliskich. Głos w sprawie zabrała Elżbieta Zapendowska.

Edyta Górniak nie tylko muzyka

Edyta Górniak obecna jest w show biznesie od wielu lat. Może pochwalić się gronem wiernych fanów. Mało kto jest w stanie odmówić jej talentu. Jednak w ostatnim czasie więcej mówi się o jej życiu i opiniach niż o dokonaniach muzycznych. W trakcie pandemii dużo mówiła o przemianach na świecie i samym wirusie, a określenie tych wypowiedzi kontrowersyjnymi, to spore niedomówienie.

Za pomocą mediów społecznościowych dzieli się z fanami kolejnymi teoriami. Można ją było zobaczyć również na koncertach organizowanych przez TVP. Ostatnio pojawiła się na opolskim festiwalu. Okazuje się, że będąc w Opolu, w pobliżu rodzinnych stron gwiazda nie znalazła nawet chwili na to, aby odwiedzić schorowaną mamę.

" A oni tak bardzo na nią czekali. Potrzebują jej. Stan zdrowia obojga rodziców w ostatnich miesiącach bardzo się pogorszył" - wskazuje źródło cytowane przez tygodnik "Świat i ludzie".

Elżbieta Zapendowska o relacjach rodzinnych Edyty Górniak

Elżbieta Zapendowska, która zna matkę piosenkarki potwierdziła najgorsze - relacje w tej rodzinie są już nie do uratowania. Jurorka z "Idola" podkreśliła, że mama Górniak jest bardzo chora. Jej mąż przeszedł niedawno zabieg. Oboje wymagają opieki.

Jedna z córek, która na co dzień mieszka w Londynie, niedawno zdecydowała się odwiedzić rodziców. Edyty Górniak nikt tam od dawna nie widział. "(...) nie mogłam dłużej milczeć, to był mój moralny obowiązek" - powiedziała Zapendowska w rozmowie z "Na Żywo", dodając, że pewnie narazi się tym piosenkarce.

Elżbieta Zapendowska / YouTube: Plejada
Elżbieta Zapendowska / YouTube: Plejada
Elżbieta Zapendowska / YouTube: Plejada

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Ryszard Lasota z “Sanatorium miłości” jest z 37 lat młodszą partnerką. Para została przyłapana. Co robili

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nekrolog świętej pamięci Krystyny Kołodziejczyk wywołał oburzenie. Te słowa nie spodobały się wielu osobom. O co chodzi

O tym się mówi: Zaskakujące słowa Donalda Tuska o jego teściowej. Nikt nie spodziewał się czegoś podobnego. O co chodzi