Adam Małysz to bez cienia wątpliwości jeden z najbardziej utalentowanych i uwielbianych polskich sportowców. To właśnie on niejednokrotnie reprezentował nasz kraj w różnorakich zawodach i mistrzowstwach, dając Polakom wiele powodów do dumy.

Nic więc dziwnego, że sława byłego skoczka udzieliła się także jego rodzinie, a w szczególności żonie Izabeli i córce Karolinie. Ta pierwsza próbuje ostatnio swoich sił na parkiecie "Tańca z gwiazdami", podczas gdy Małyszówna podbija serca fanów w internecie.

Niedawno Karolina zrobiła prawdziwą furorę jednym ze swoich zdjęć z wakacji. Wszyscy internauci zazdrościli jej wyjątkowego stroju... Co opublikowała dziewczyna?

Taki strój to prawdziwa gratka

Rodzina Adama Małysza podbija ostatnio polskie media. Najpierw niezywkle głośno zrobiło się o żonie byłego skoczka, Izabeli, która postanowiła sama zapracować sobie na własną sławę i zdecydowała się na występ w "Tańcu z gwiazdami". Dzięki swoim tanecznym poczynaniom Izabela zyskała jeszcze większe uznanie mediów, ściągając tym samym uwagę również na swoją córkę, Karolinę.

Chociaż Karolina nieco bardziej niż mama stroni od blasku fleszy, to ostatnio opublikowała na swoim Instagramie coś, co podbiła serca wszystkich fanów rodziny Małyszów. Pochwaliła się ona bowiem zdjęciem z wakacji, na które pojechała z ówczesnym narzeczonym, a obecnie mężem - Kamilem.

Małyszówna poszła na całość i wstawiła na swój profil zdjęcie, które odkrywa naprawdę dużo. Zapozowała ona w stroju kąpielowym odkrywającym całe jej nogi oraz skrawki innych części ciała. To jednak nie one przyciągnęły największą uwagę fanów, a... sam strój dziewczyny.

źródło: Instagram
źródło: Instagram

Jak się okazuje, kreacja Karoliny, chociaż zakupiona w jednej z najbardziej popularnych sieciówek, wcale nie jest tak łatwo dostępna! Zwróciły na to uwagę internautki, które w komentarzach pod postem żaliły się na to, że już od kilku lat nie mogą upolować takiego stroju...

Wygląda na to, że Karolina to prawdziwa szczęściara!

Zobacz także: Odszedł gwiazdor uwielbianego serialu. Jak Sarah Jessica Parker wspomina Williego Garsona? Poruszające słowa aktorki

Może cię zainteresować: Wielki przełom w "Barwach szczęścia". Co TVP2 szykuje dla widzów? Fani serialu mogą spodziewać się dużych zmian

Pisaliśmy również o: Ogromne napięcie pomiędzy Polską a Unią Europejską. Nie będziemy mogli liczyć na unijne pieniądze? Martwiące doniesienia