"Barwy szczęścia" już od pierwszych odcinków podbiły serca polskich widzów i szybko zyskały miano jednego z najbardziej kultowych seriali w naszym kraju. Emitowana od 2007 roku produkcja opowiada o losach mieszkańców warszawskiej ulicy Zacisznej. W perypetiach głównych bohaterów każdy widz odnajdzie coś dla siebie - niezależnie od tego czy jest młody i wciąż szuka swojego miejsca w życiu, czy próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości jako staruszek.

Nic więc dziwnego, że serial doczekał się aż piętnastu sezonów, które publiczność wręcz pochłania każdego dnia. Jak się jednak okazuje, w produkcji zajdą ogromne zmiany, które mogą zaskoczyć widzów... O czym mowa?

"Barwy szczęścia" tylko cztery razy w tygodniu?

Długo wyczekiwany nowy sezon "Barw szczęścia" zaskoczył telewidzów nie tylko nowymi historiami i zwrotami akcji, ale także nową czołówką oraz... ograniczeniem liczby odcinków! O co chodzi?

Z ogromnym szokiem ze strony widzów spotkała się decyzja TVP o tym, aby... zmniejszyć liczbę odcinków "Barw szczęścia" emitowanych w tygodniu z pięciu do czterech! Stacja pozbawiła tym samym widzów możliwości oglądania ulubionego serialu w piątkowe wieczory. Wygląda jednak na to, że fani produkcji nie odpuszczą tak łatwo...

Do niedawna "Barwy szczęścia" były serialem, który można było zobaczyć na ekranach telewizorów każdego dnia od poniedziałku do piątku. Jak się jednak okazało, stacja TVP2 wraz z nowym sezonem postawiła na ogromne zmiany w emitowaniu serialu. Zmniejszono bowiem tygodniową liczbę odcinków z pięciu do czterech, a w piątkowe wieczory zamiast "Barw szczęścia" widzowie ujrzą na ekranach show "You can dance".

Decyzja ta spotkała się z ogromnym sprzeciwem fanów, którzy domagali się powrotu starego systemu emitowania odcinków. Widzowie byli na tyle zdeterminowani, że stacja... zdecydowała się ustąpić, a w piątkowe wieczory ponownie będzie można oglądać "Barwy szczęścia"!

Co więcej, wyemitowany wczoraj 2478. odcinek przyniósł kolejną zmianę - to właśnie w nim po raz pierwszy pojawiła się nowa czołówka serialu! Była to długo wyczekiwana zmiana - czołówka była bowiem kręcona jeszcze w lecie.

Co o tak wielkich zmianach sądzą fani?

Zobacz także: Dumny Nikodem Rozbicki opublikował nagranie swojej ukochanej. Julia Wieniawa ma ogromne powody do radości

Może cię zainteresować: Życie uczuciowe Elona Muska jest równie ciekawe, co jego biznesowe osiągnięcia. Mężczyzna właśnie rozstał się z 17 lat młodszą Grimes

Pisaliśmy również o: Katarzyna Figura ma co świętować. Decyzja sądu zapadła po 9 latach. O co chodzi