Marcin Najman to przykład sportowca, który - paradoksalnie - nie wsławił się swoimi osiągnięciami sportowymi, lecz kontrowersją. Znany pięściarz to postać wzbudzająca w naszym kraju skrajne emocje - chociaż wielu Polaków raczej pokpiewa sobie z jego politycznych wywodów, to Najman zyskał ogromne uznanie wśród wyborców rządzącej partii, jak i samych jej przedstawicieli. Z tego powodu rodacy niezwykle często mają w ostatnim czasie okazję ujrzeć boksera m.in. w studio TVP Info, gdzie wypowiada się na temat bieżących spraw.

Wygląda na to, że Najmanowi bardzo spodobała się popularność, jaką zyskał dzięki swoim poglądom politycznym i nie ma zamiaru wycofywać się z przyjętej narracji. Niezwykle często można przeczytać jego kontrowersyjne wypowiedzi na przykład na Twitterze.

Ostatnio pięściarz wziął na celownik równie znanego dziennikarza, Tomasza Lisa, który otwarcie krytykuje ludzi i media związane z partią rządzącą. Najman nie pozostawił na nim suchej nitki. Co napisał?

Będzie odpowiedź Lisa?

Tomasz Lis, często komentujący za pośrednictwem Twittera bieżące wydarzenia w Polsce, postanowił wypowiedzieć się wczoraj na temat kapitału mediów w naszym kraju. Jednoznacznie podzielił on rodzime media na te "porządne" i niezależne oraz "PiS-owsko-szmaciane". Zaznaczył, że chociaż w obu grupach znajdują się media z kapitałem niemieckim, to ostatecznie liczą się w nich jedynie wartości i moralne kręgosłupy poszczególnych osób. Z jego stanowiskiem nie zgodził się Marcin Najman.

"Panie Tomaszu, wbrew panującym opiniom w Pana środowisku, kapitał ma narodowość. Dlatego we Francji żadne, poza francuskimi, firmy nie mogą przejąć kontroli nad ich mediami. W swojej niekrytej nienawiści do prawicowych formacji gdzieś zatracił Pan zdrowy rozsądek. Szkoda" - skwitował wypowiedź Lisa "El Testosteron".

Póki co pięściarz nie doczekał się jednak odpowiedzi ze strony dziennikarza. Czy Polacy będą mogli liczyć na ripostę Lisa?

Zobacz także: Z tymi osobami lepiej nie stawać na ślubnym kobiercu. Które znaki zodiaku są najgorszymi mężami? Warto na nie uważać

Może cię zainteresować: Karolina Małysz kusi odważnym zdjęciem. Córka Adama Małysza robi prawdziwą karierę w internecie. Co pokazała

Pisaliśmy również o: Lara Gessler opowiedziała o swoim dzieciństwie. Kobieta nie zawsze mogła liczyć na znanych rodziców