Andrzej Piaseczny, znany od lat jako Piasek, to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistów. Poza tworzeniem licznych przebojów, którymi od lat zachwyca polskich słuchaczy, Piasek zajmuje się również wieloma innymi rzeczami - trenuje zawodników w programach muzycznych, gra w serialach, a także użycza głosu w dubbingu.

Ostatnio Piasek zyskał jeszcze większą rozpoznawalność za sprawą swojego coming outu, tzn. ujawnienia się publicznie jako osoba homoseksualna. Chociaż wszyscy fani przyjęli wyznanie muzyka wyjątkowo pozytywnie, to okazuje się, że nie wszyscy w otoczeniu piosenkarza są równie otwarci...

Co poróżniło braci Piasecznych?

Chociaż Piaseczny na ogół nie jest zbyt skryty w temacie własnego życia prywatnego, to wiele faktów z jego życiorysu pozostaje nieznanych większości jego fanów. Do niedawna tajemnicą owiana była m.in. postać jego brata, Krzysztofa. Okazuje się, że pomimo więzów krwi i takiego samego nazwiska, braci łączy naprawdę niewiele... Kim jest starszy z braci Piasecznych?

Starszy o cztery lata od Piaska Krzysztof z zawodu jest prawnikiem - ukończył studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i od wielu lat robi imponującą karierę. Pracował jako aplikant i asesor, aby ostatecznie zostać sędzią i dołączyć do zespołu ds. Strategii w Ministerstwie Sprawiedliwości. Hobbystycznie starszy Piaseczny działa w harcerstwie.

Nie ulega wątpliwości, że bracia Piaseczni różnią się niemal w każdej kwestii. Podczas gdy Andrzej nie ukrywa, że nie odpowiadają mu rządy Prawa i Sprawiedliwości oraz to, co dzieje się obecnie w Polsce, Krzysztof okazuje się... wielkim fanem partii rządzącej. Muzyk zaznacza jednak, że nie stoi to na przeszkodzie do jego poprawnych stosunków z bratem!

"Istnieje różnica zdań, tak, jak w wielu rodzinach, ale kiedy siadamy do stołu, nie rozmawiamy o polityce w ogóle" - wyjaśnił jakiś czas temu Piasek.

Co zaskakujące, muzyk pochwalił się nawet ostatnio... sukcesami swojego bratanka, a syna Krzysztofa! Gwiazdor pogratulował mu ślubowania adwokackiego i opublikował na swoim Facebooku zdjęcie ukazujące Krzysztofa Juniora oraz jego ojca.

Jak widać, Piasek nie pozwolił wszechobecnym w Polsce podziałom wejść do jego rodziny!

Zobacz także: Marcin Najman nadal w centrum uwagi. Jak pięściarz dogryzł Tomaszowi Lisowi? Sportowiec znów udziela się w polityce

Może cię zainteresować: Czy Kamil Stoch kończy karierę? Skoczek nie pozostawił cienia wątpliwości. Kibice utalentowanego sportowca mają powody do radości

Pisaliśmy również o: Karolina Małysz kusi odważnym zdjęciem. Córka Adama Małysza robi prawdziwą karierę w internecie. Co pokazała