Jak przypomina portal "Super Express", Bronisław Komorowski chętnie komentuje bierzące wydarzenia polityczne i okołopolityczne. W trakcie jednego z wywiadów były prezydent opowiedział o tym, jaki naprawdę jest Jarosław Kaczyński. Padły mocne słowa.

Bronisław Komorowski o Jarosławie Kaczyńskim

Bronisław Komorowski jest doświadczonym politykiem. Z tego powodu jest często proszony o skomentowanie bieżącej sytuacji politycznej. Jednym z głośniejszych wydarzeń w ostatnim czasie są urodziny jednego z popularnych dziennikarzy, na których pojawili się politycy różnych opcji. Sprawa okazała się na tyle poważna, że zajął się nią Donald Tusk.

Bronisław Komorowski/ YouTube @Super Express
Bronisław Komorowski/ YouTube @Super Express
Bronisław Komorowski/ YouTube @Super Express

W odniesieniu do tych wydarzeń, jeden z słuchaczy zapytał byłego prezydenta, czy zdarzało mu się bywać na imprezach polityków Prawa i Sprawiedliwości. Bronisław Komorowski przyznał, że nie zdarza mu się bywać na takowych imprezach, choć zaznaczył, że dawniej w środowisku PiS miał bardzo wielu znajomych.

Podkreślił, że część tych znajomości sięgała czasów opozycji antykomunistycznej. Dodał również, że będąc aktywnym politykiem nie warto popadać w "zacietrzewienie", którego przejawem jest np. nie podawanie komuś ręki. Komorowski z żalem zauważył, że takie sytuacje niestety się zdarzają. Niespodziewanie padło nazwisko Jarosława Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński/screen YouTube @Telewizja Republika
Jarosław Kaczyński/screen YouTube @Telewizja Republika
Jarosław Kaczyński/screen YouTube @Telewizja Republik

Były prezydent zauważył, że prezes PiS nie chciał pojawiać się na spotkaniach opłatkowych. "Jarosław Kaczyński ostentacyjnie nie przychodził, nie podawał ręki, nie mówił "Dzień dobry". No, taki ponury typ" - powiedział szczerze Bronisław Komorowski.

Co sądzicie o słowach byłego prezydenta?

To też może cię zainteresować: Szykują się ogromne zmiany w L4. Złe wiadomości dla osób długo przebywających na zwolnieniu. Mogą stracić świadczenia. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące ustalenia naukowców. Kataklizm opisany w Biblii faktycznie miał miejsce. O czym mowa

O tym się mówi: Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem. Jej koszulka symbolizuje coś bardzo wzruszającego. O co chodzi