Objawienie Matki Bożej Fatimskiej przybyło do Portugalii w ostatniej fazie krwawej I wojny światowej, podczas gdy inne, w dużej mierze ignorowane, objawienie maryjne miało miejsce w innym małym europejskim kraju, Amsterdamie w Holandii, w ostatnich wdechach II wojny światowej.

Podczas gdy Fatima jest dobrze znana z ostrzeżeń i przepowiedni Matki Bożej dotyczących nadchodzących wydarzeń w polityce światowej, objawienia w Amsterdamie miały jeszcze więcej do powiedzenia na temat przyszłości świata i ludzkości.

Objawienia w Amsterdamie zaoferowały nowy dogmat maryjny, podobnie jak Rue Du Bac, paryskie objawienia św. Katarzynie Laboure w 1830 roku zwiastowały proklamację dogmatu o Niepokalanym Poczęciu. Co więcej, objawienia w Amsterdamie zaoferowały ludzkości pomoc, gdyby Kościół ogłosił piąty i ostatni dogmat maryjny.

O czym opowiedziała Pani Wszystkich Narodów w Amsterdamie?

Objawienie w Amsterdamie składało się z pięćdziesięciu sześciu wiadomości przekazanych w latach 1945-1959 przez Panią Wszystkich Narodów jednej Holenderce, Idzie Peerdeman, która pracowała jako sekretarka w Amsterdamie. Ta kobieta była pobożną katoliczką, a także osobą skromną i pokorną, ale poza tym nijaką w oczach świata. Orędzia z Amsterdamu miały różnorodną treść i zawierały wiele obrazów, w których Pani Wszystkich Narodów przekazała Idzie zdumiewająco ostry obraz tego, co miało nadejść na świecie.

Należy pamiętać, że te orędzia zostały przekazane po drugiej wojnie światowej, która spustoszyła Europę i Holandię, w której wielu ludzi z optymizmem patrzyło w przyszłość po klęsce nazistowskich Niemiec i rozkwitu katolicyzmu na kontynencie.

Zamiast tego Pani Wszystkich Narodów ostrzegła przed zanikaniem żywego katolicyzmu w Europie, sporami i konfliktami w Kościele, wzrostem sekularyzmu, rozpadem rodzin tradycyjnych, trudnościami ekonomicznymi, klęskami żywiołowymi, dramatyczną zmianą klimatu i kolejnymi konfliktami zbrojnymi — wszystko to stało się w ciągu dziesięcioleci, które upłynęły od przepowiedzianej przez Panią Wszystkich Narodów i sprzecznej z konwencjonalną mądrością człowieka.

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: Plotki o rozstaniu Jennifer Lopez i Ben Afflecka to prawda? Te zdjęcia rozwieją wszystkie wątpliwości

Zerknij: Zaskakujące ustalenia naukowców. Kataklizm opisany w Biblii faktycznie miał miejsce. O czym mowa