Jak podaje “Super Express”, jakiś czas temu, były prezydent Polski Bronisław Komorowski został poproszony w Radiu Zet o skomentowanie obecnej sytuacji w Polsce.

Co Bronisław Komorowski zdradził na temat Jarosława Kaczyńskiego w rozmowie z Radiem Zet?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez TVN24 (@tvn24.pl)

Jak wiemy, dość głośną sprawą okazało się przyjęcie urodzinowe jednego z redaktorów Radia RMF FM, na którym pojawili się politycy z różnych partii, których obowiązkiem była w tym czasie obecność na sali sejmowej.

Pytani później o powody nieobecności tłumaczyli się innymi obowiązkami zawodowymi. Ich problem polega jednak na tym, że jeden z popularnych tabloidów opublikował zdjęcia, jakie fotoreporterzy zrobili im podczas uczestnictwa w urodzinowym przyjęciu redaktora.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Mediaklub.pl (@mediaklub.pl)

Podczas rozmowy w Radiu Zet Bronisław Komorowski odpowiadał na pytania słuchaczy. Zapytamy o to, czy uczestniczy czasem z tego typu spotkaniach oznajmił, że nie bywa na "imprezach pisowskich".

Nawiązał także do zasad zachowania, jakie jego zdaniem powinny być stosowane przez polityków, a za zły przykład postępowania podał Jarosława Kaczyńskiego, który według byłego prezydenta specjalnie nie przychodził na spotkanie opłatkowe, nie podawał ręki, ani także nie mówił dzień dobry - Jarosław Kaczyński ostentacyjnie nie przychodził, nie podawał ręki, nie mówił "Dzień dobry". No, taki ponury typ.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Karol Strasburger zagrał głos w sprawie oskarżeń ze strony Stana Borysa. "Sam przyznaje, że ma kłopoty psychiczne"

Zerknij: Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała dali się przyłapać. Nie dało się ukryć łączącego ich uczucia