Jak podaje portal "Jastrząb Post", Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała wybrali się na wspólny spacer. Para w czasie przechadzki nie szczędziła sobie czułości. Ich znajomi nie mają wątpliwości, że udało się im stworzyć wyjątkową relację.

Mężczyzna z przeszłością

Zbigniew Zamachowski już trzykrotnie stanął na ślubnym kobiercu. Jego ostatnią wybranką była Monika Richardson, z którą ożenił się w 2014 roku. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i na początku tego roku media obiegły informacje o rozstaniu aktora i dziennikarki. Spekulacje o szykującym się rozwodzie, jako pierwsza przekazała Monika Richardson. Podkreśliła, że choć wina leży po obu stronach, to decyzję o rozstaniu podjął jej mąż.

Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV
Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV
Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV

W kontekście rozstania Zbigniewa Zamachowskiego często zaczęło pojawiać się nazwisko aktorki Gabrieli Muskały. Do tej pory ani on, ani ona nie odnieśli się do spekulacji o łączącej ich relacji. Jednak w kolorowej prasie co jakiś czas pojawiają się zdjęcia sugerujące, że aktorów łączy coś więcej. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć ich wspólne zdjęcia w "Super Expressie".

Tabloid donosi, że Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała postanowili wybrać się wspólnie na spacer po wilanowskim ogrodzie pałacowym. Mieli w tym czasie nie szczędzić sobie czułych gestów. Muskała miała karmić Zamachowskiego Malinami, a on "dosłownie jadł jej z ręki". Wiele osób jest pewna, że relacja łącząca aktorów staje się coraz bardziej poważna.

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowscy na okładce tabloidu/ "Super Express"
Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowscy na okładce tabloidu/ "Super Express"
Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowscy na okładce tabloidu/ Super Express

"To artyści, ich życiem jest sztuka. Zbyszek ma teraz szansę na zupełnie inny związek niż ten, który tworzył z Moniką" - wskazuje w "Party" znajomy pary. Informator magazynu dodaje, że Muskała bardzo ceni sobie wolność i nie zależy jej na żadnym formalizowaniu związku.

Myślicie, że tym razem Zbigniewowi Zamachowskiemu udało się znaleźć miłość do końca życia?

To też może cię zainteresować: Bronisław Komorowski nie przebierał w słowach. Szczerze powiedział, co sądzi o Jarosławie Kaczyńskim

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nieznane objawienia maryjne poruszyły Kościół. Ta wizja losów świata nie pozostawia złudzeń

O tym się mówi: Czy nie grozi nam więcej wprowadzenie lockdownu? Profesor Simon jasno przedstawił stanowisko w tej sprawie