Jak donosi “Super Express”, stylista Daniel Jacob Dali w ostrych słowach skrytykował córkę byłej pary prezydenckiej Aleksandrę Kwaśniewską. Jego zdaniem dziennikarce zabrakło stylu, jakim od lat szczyci się jej mama Jolanta Kwaśniewska.

Stylista porównał dziennikarkę do pierwszej damy

Jak możemy przeczytać w wielu artykułach, była pierwsza dama przyznała się w jednym z wywiadów, że podczas kadencji prezydenckiej jej męża bardzo męczyła się w rekomendowanych jej kostiumach. Jak dodała Jolanta Kwaśniewska, nie czuła się sobą w tych eleganckich i sztywnych stylizacjach, gdyż znacznie bardziej woli luźny styl sportowy.

Niemniej jednak opinia, według której Jolanta Kwaśniewska jest ikoną dobrego stylu przylgnęła do niej i sprawiła, że stylista pokusił się o porównanie stylu ubierania się Aleksandry Kwaśniewskiej ze stylem ubierania się jej mamy, która w przeszłości pełniła bardzo ważną funkcję w państwie.

Daniel Jacob Dali wytknął Aleksandrze Kwaśniewskiej, że nie odziedziczyła ona wyczucia stylu po swojej mamie, a piękną suknią od znanego projektanta Aleksandra Kwaśniewska zadziwia i zachwyca jedynie sporadycznie. Wizerunek Aleksandry Kwaśniewskiej stylista nazwał casualowym - Niestety Aleksandra Kwaśniewska nie odziedziczyła stylu po gustownej i eleganckiej mamie. (...) Choć czasami zaprezentuje się w sukni, które podziwiamy na wybiegach wielkich domów mody, to jednak są to sporadyczne epizody. Bardzo lubi jeansy czy marynarki w kratę i właśnie w tym najczęściej ja widzimy więc jej styl jednym słowem do casual, a nie elegant - powiedział w rozmowie z tabloidem.

Nawiązał także do tego, że Aleksandra Kwaśniewska zalicza liczne wpadki modowe, a ich ciąg przerywa czasem zaskakująco dobrą stylizacją zawierającą kreację od znanego projektanta.

Gdy zaczniemy przeglądać jego konta na mediach społecznościowych zauważymy, że o ocenę stylu Oli Kwaśniewskiej pokusił się osobnik, który umieścił w sieci swoje nagie zdjęcia, oraz takie, na których pokazuje brzydkie gesty zwane "ptaszkiem", czego w artykule umieścić nie możemy...

O tym się mówi: 39-letni lekarz odszedł w niewyjaśnionych okolicznościach. W jego mieszkaniu znaleziono pewną rzecz. Czy to rozwiąże sprawę

Zerknij: Krzysztof Krawczyk Junior reaguje na słowa biskupa Długosza. Poszło o majątek po artyście