Baran

Baran latem jest bardzo aktywny, dosłownie wyczerpuje zapasy energii, rezygnując z weekendu. Jesienią powinni zwolnić, wziąć urlop i wyruszyć w podróż, aby nabrać sił.

Koziorożec

Latem Koziorożce nie tylko wykonują swoją bezpośrednią pracę, ale także aktywnie pomagają swoim przyjaciołom. Kumulują zmęczenie i nawet tak sprawni fizycznie ludzie potrzebują przerwy. Jesienne wakacje pomogą ci się „zrestartować”.

Waga

Powodem letniego emocjonalnego wyczerpania Wag jest to, że są aktywne w życiu osobistym w ciepłym sezonie. Jednak ze względu na swoją naturę trudno im znaleźć harmonię w związku, dlatego często doświadczają rozczarowania. Potrzebują jesiennego odpoczynku jak powietrza.

Panna

Panna stara się robić wszystko doskonale i najlepiej. Inni często są jej równi, od których gromadzi się zmęczenie. Jesienią lepiej jest, aby przedstawiciele znaku uciekli na chwilę zarówno od biznesu, jak i od bacznej uwagi innych.

Rak

Osoby te wyróżniają się zwiększoną wrażliwością, a jesienią pogarszają się ich bóle. Raki biorą wszystko tak do siebie, że po prostu zadają sobie psychologiczną traumę. Trzeba zdystansować się od wszystkiego i wyjechać na wakacje.

O tym się mówi: Agnieszka Fitkau-Perepeczko młodnieje w oczach. Celebrytka skończyła w tym roku 79 lat. Jaka jest jej tajemnica

Zerknij: Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Opowiedziała, co działo się z nią po odejściu męża