Craig, który przejął rolę Pierce'a Brosnana w 2006 roku, ogłosił w 2019 roku, że „ No Time To Die” będzie jego ostatnim filmem o Bondzie. Niedawno w Internecie udostępniono wideo z emocjonalnym przemówieniem Craiga, gdy żegna się z postacią. Odkąd ogłoszono, że Craig ustąpi z roli 007, pojawiło się kilka spekulacji na temat tego, kto przejmie pałeczkę. Jednak producenci filmu akcji Barbara Broccoli i Michael G Wilson oczyścili powietrze z następnego Bonda i powiedzieli, że nie spieszą się ze znalezieniem zastępcy Craiga.

Producenci Jamesa Bonda o znalezieniu następcy Daniela Craiga

Producenci Jamesa Bonda Barbara Broccoli i Michael G Wilson, którzy od dawna są związani ze szpiegowskim thrillerem, otworzyli się na temat zastąpienia Daniela Craiga. W wywiadzie dla BBC Radio 4 przyrodnie rodzeństwo i szefowie ekipy Bond Eon Productions zostali zapytani, czy zdecydowali, kto może zastąpić 007 Craiga.

W odpowiedzi Broccoli powiedziała: „O Boże nie, wcale o tym nie myślimy. Chcemy, aby Daniel miał swój czas na świętowanie. W przyszłym roku zaczniemy myśleć o przyszłości." Tymczasem Wilson dodał: „On był tak wspaniałym Bondem. To są duże buty do wypełnienia. Nie mogę nawet [myśleć, czy to] możliwe”.

No Time To Die ma ukazać się w Indiach 30 września. 53- letni aktor zagrał Jamesa Bonda w ponad pięciu filmach, a nadchodzący film No Time to Die będzie ostatnim jego występem jako brytyjski agent MI6, 007.

Według People, w nowym filmie dokumentalnym na Apple TV+, Craig wygłosił przemówienie wspominając swój czas w świecie Jamesa Bonda. Słyszano, jak Craig mówił: „Wiele osób pracowało ze mną nad pięcioma filmami. Wiem, że mówi się wiele o tym, co myślę o tych filmach, ale kochałem każdą sekundę tych filmów. A zwłaszcza ten jeden, ponieważ wstawałem każdego ranka i miałem okazję pracować z wami. I to był jeden z największych zaszczytów w moim życiu”.

O tym się mówi: IMGW ostrzega przed zróżnicowanymi warunkami pogodowymi w całym kraju. Gdzie będzie padać deszcz, a gdzie będzie słonecznie

Zerknij: Zbliża się 1 listopada. Czy cmentarze zostaną po raz kolejny zamknięte? Głos w sprawie zabrał prof. Krzysztof Simon