Główna bohaterka przyjechała do programu ze swoim najmłodszym synem. Mężczyzna obwinia matkę za noszenie przestarzałych ubrań, które kupiła trzydzieści lat temu.

Ponadto Olga Nikołajewna nie dostrzega nowych rzeczy i nie rozumie, dlaczego powinna nosić makijaż.

Stylistka pomogła kobiecie wybrać rzeczy w Fashion Store. Całkiem dobrze poradziła sobie z zadaniem.

Olga Nikołajewna bardzo polubiła pierwszy niezależny obraz, składający się z bluzki głównej bohaterki, brązowej plisowanej spódnicy, lekkiej kurtki i zabawnego kapelusza.

Drugi zestaw, w postaci granatowej plisowanej spódnicy, lekkiej bluzki, miękkiego liliowego płaszcza przeciwdeszczowego i własnych baletek głównej bohaterki, nie wygląda tak imponująco jak pierwszy. Buty Olgi Nikołajewnej całkowicie go psują, więc używanie ich jako podstawy nie było najlepszym rozwiązaniem.

Trzeci strój, stworzony na podstawie czarnych spodni głównej bohaterki, lekkiego swetra, żółtego szalika na szyję i uroczego plecaka, wygląda po prostu przepięknie. Olga Nikołajewna również bardzo go polubiła.

Teraz oceńmy wyniki pracy profesjonalnych stylistów projektu!

Eksperci wybrali oryginalną fryzurę dla głównej bohaterki, która pasuje do jej kształtu twarzy, zaktualizowali kolor włosów i zastosowali jasny makijaż.

Pierwszy obraz, składający się z przyciętych spodni, lekkiej koszuli, oryginalnej bomberki i ciekawych butów sprawił, że główna bohaterka była bardzo stylowa i „odmłodzony”.

Drugi obraz, reprezentowany przez jasne spodnie w kolorze fuksji, niebieski raglan i białą kurtkę, również wygląda organicznie na Oldze Nikołajewnej. Będzie pasował do różnych uroczystych wyjść.

Trzeci obraz, oparty na ciekawej wielofunkcyjnej sukience, urzekł zarówno publiczność, jak i główną bohaterkę. Ten strój bardzo do niej pasuje.

Kobieta będzie mogła założyć go zarówno na spacer, jak i na święto.

Bohaterka była pod wrażeniem swojego wyglądu i to jest najważniejsze. Pozostaje mieć nadzieję, że kobieta postara się o siebie zadbać i będzie otwarta na nowoczesne kreacje.

O tym się mówi: Agnieszka Fitkau-Perepeczko młodnieje w oczach. Celebrytka skończyła w tym roku 79 lat. Jaka jest jej tajemnica

Zerknij: Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Opowiedziała, co działo się z nią po odejściu męża