Nie ulega wątpliwości, że od dłuższego czasu córka znanego skoczka narciarskiego Karolina Małysz-Czyż jest obiektem zainteresowania medialnego. Od czasu, gdy tabloidy zaczęły rozpisywać się na temat przygotowań do ślubu Karoliny Małysz, zainteresowanie jej życiem prywatnym zaczęło rosnąć.

Karolina Małysz-Czyż chętniej i śmielej udziela wywiadów

Sytuacja ta została spotęgowana decyzją jej mamy Izabeli Małysz o przyjęciu zaproszenia do udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”, oraz ślubem Karoliny opisanym przez tabloidy na różne sposoby i od każdej możliwej strony.

To pęczniejące zainteresowanie jej osobą spowodowało, że 23-latka nabrała większego apetytu na udzielanie wywiadu dziennikarzom. Zarówno Karolina, jak jej mama Izabela przestały już stronić od rozgłosu medialnego tak, jak to było w przeszłości. W związku z tym, Karolina Małysz-Czyż opowiedziała nieco na temat swoich poglądów religijnych, wyznawanej przez siebie wiary i o tym, co sądzi o religii katolickiej.

Jej słowa mogły wielu zaskoczyć. Jak opowiedziała w wywiadzie, jej mąż Kamil jest wyznania ewangelickiego, przez co para próbowała uzyskać ślub ekumeniczny, jednak ze względu na to, że ewangelicki duchowny nie znalazł dla nich czasu w dniu ślubu, ograniczyć się musieli do uroczystości w kościele katolickim.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Celebrytka pokusiła się także o szczere porównanie wyznania katolickiego z praktykami ewangelickimi - Wiara ewangelicka jest łatwiejsza. Jest tam spowiedź ogólna. Poza tym ksiądz może mieć rodzinę. Wiara katolicka jest dużo ostrzejsza. Ciągnie mnie do protestanckiej wiary, ale jestem katoliczką i szanuję obrzędy, jakie panują w moim Kościele. Na ten moment na pewno nie ma tematu zmiany wiary - oznajmiła młoda mężatka.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Meghan i Harry w zaskakującym wyznaniu. Dlaczego nie będą mieć więcej dzieci

Zerknij: Położ połowę ziemniaka do lodówki,a efekt zachwyci. Prosty i tani sposób na popularny problem