Jak podaje portal "Super Express", Magda Narożna miała wypadek. W mediach społecznościowych gwiazda disco polo uspokoiła fanów mówiąc "na szczęście przeżyłam". Kontuzja jest na tyle poważna, że nie obyło się bez pomocy lekarzy. Wokalistkę czeka potem żmudna rehabiltacja. Co jej się przytrafiło?

Magda Narożna miała wypadek

Magda Narożna dała się poznać szerokiej publiczności w czasie występu w muzycznym show "Must be the Music. Tylko muzyka", gdzie występowała wspólnie z pozostałymi członkami zespołu "Piękni i młodzi" - w tym jej ówczesnym mężem Dawidem Narożnym. Zespół odniósł spektakularny sukces.

W czerwcu 2019 roku Narożni poinformowalo o swoim rozwodzie. Zapewnili, że rozstanie nie będzie miało wpływu na zespół. Niestety szybko zapewnienie to przestało być aktualne. Dawid Narożny opóścił zespół.

Zespół Magdy Narożnej nadal cieszy się wśród fanów ogromną popularnością. Niestety fani Magdy Narożnej przeżyli chwile grozy, kiedy ich ulubienica poinformowała ich, że miała wypadek. Wokalistka na InstaStories zamieściła nagranie, w którym przyznała, że upadł na tyle niefortunnie, że doszło u niej do zwichnięcia łokcia.

Gwiazda dodała, że nie wie, jakim cudem udało jej się zagrać koncert. Dodała, że kontuzja wymagała pomocy lekarskiej. Medycy zdecydowali o założeniu Magdzie Narożnej szyny. Po jej zdjęciu przyjdzie czas na żmudną rehabilitację. " Tego się najbardziej boję, ale nie martwicie się, będzie ok" - dodała gwiazda disco polo.

Magda Narożna/Instagram @Magda Narożna
Magda Narożna/Instagram @Magda Narożna
Magda Narożna/Instagram @Magda Narożna

Magdzie Narożnej życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

To też może cię zainteresować: Adam Niedzielski zabrał głos w sprawie zamknięcia cmentarzy 1 listopada. Czy czeka nas powtórka z ubiegłego roku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skarbówka zyskała nowe uprawnienia. Będzie mogła śledzić, co kupujemy. Jakie transakcje będą mogli wziąć pod lupę urzędnicy

O tym się mówi: Niebezpieczne pająki pojawiły się w jednym z regionów Polski. Lepiej unikać spotkania z nimi

Z życia gwiazd: Beata Kozidrak odważyła się ponownie stanąć na scenie. W czasie jej występu padły bardzo ważne słowa