Katarzyna Figura to aktorka dobrze znana polskiej widowni jeszcze z czasów PRL-u. To właśnie wtedy młoda artystka stawiała pierwsze kroki w swojej wielkiej karierze, początkowo grając role epizodyczne. Jej talent szybko został jednak doceniony i aktorka zaczęła otrzymywać role pierwszoplanowe - nawet w filmach zagranicznych! Figura okrzyknięta została w latach 80. symbolem piękna i seksowności, a wizerunek ten przylgnął do niej już na dobre.

Nie dziwi więc fakt, że pierworodny syn aktorki - Aleksander - poszedł w ślady mamy i również zrobił karierę przed kamerą, a młodsze córki Figury również zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Co wiadomo o pociechach gwiazdy?

Te imiona naprawdę zapadają w pamięć

W związek ze swoim drugim mężem, producentem filmowym Kaiem Schoenhalsem, Figura weszła w 2000 roku. Niedługo później para doczekała się dwóch córek, którym postanowiono nadać naprawdę egzotyczne imiona. Pociechy aktorki nazywają się bowiem... Koko i Kaszmir. Jaka historia się za tym kryje?

W rozmowie z portalem "Party" Katarzyna Figura postanowiła opowiedzieć nieco więcej o swoich córkach, a konkretniej o ich imionach. Wyszło na jaw, co kierowało nią podczas nazywania swoich pociech!

"Koko oznacza noc w języku irokezów. Urodziła się w Nowym Jorku i właśnie tam znaleźliśmy oryginalne imię indiańskie" - zdradziła aktorka.

Imię młodszej córki, Kaszmir, oznacza natomiast coś bardzo delikatnego. Co ciekawe, dziewczyny posiadają również nietypowe drugie imiona - Koko nadano drugie imię oznaczające "światło", a Kaszmir - "bursztyn".

Trzeba przyznać, że Figura wykazała się naprawdę dużą dozą oryginalności!

Zobacz także: Janusz Korwin-Mikke w ciężkim stanie. Na jego widok ludzie nie kryli zaskoczenia. Co stało się posłowi Konfederacji

Może cię zainteresować: Drogie auta gwiazd. Robert Lewandowski jeździ Bentleyem, ale jego żona postawiła na zupełnie inny model. Co za kolor

Pisaliśmy również o: Gwiazdor "Królowych życia" pochwalił się synem. Podobieństwo jest uderzające. Jak wygląda pociecha Jacka Wójcika