Sandra Kubicka to polska modelka, która kilkanaście lat temu postanowiła przenieść swoje życie i karierę do Miami. Chociaż za granicą celebrytce wiodło się naprawdę dobrze, to niedawno postanowiła powrócić w rodzinne strony i ponownie osiedlić się w Polsce.

Wszystko za sprawą zerwania modelki z narzeczonym, Brazylijczykiem Kaio Goncalvesem, z którym rozstała się zaledwie miesiąc przed planowanym ślubem. Od tamtego czasu - lipca zeszłego roku - Sandra szuka szczęścia w Polsce. Wygląda na to, że udało jej się je odnaleźć... Co na ten temat mówi sama modelka?

Ważne słowa Kubickiej na temat nowego związku

Od czasu rozstania z narzeczonym w lipcu zeszłego roku, Kubicka unikała poważniejszych relacji z mężczyznami. Stroniła od życia miłosnego i przez ponad rok nie opowiadała mediom o swoich podbojach. Niedawno wyszło jednak na jaw, że modelka znów się zakochała - nie chciała jednak zdradzić imienia nowego obiektu westchnień. Dlaczego?

Kubicka wyznała, że znacznie bardziej woli się obecnie skupić na... dzieleniu własnymi doświadczeniami z innymi kobietami. Jak mówi modelka, wiele fanek szuka u niej pomocy w odejściu od partnera czy pozbieraniu się po zakończonym związku - i to właśnie na pomocy innym kobietom chce się skupić gwiazda. Sama nie ukrywała jednak, że jest obecnie bardzo szczęśliwa i... randkuje z pewnym tajemniczym mężczyzną! Wyjaśniła natomiast, dlaczego nie chce zdradzić, z kim jest w związku.

"Chcę zobaczyć, czy on jest ze mną dla mnie, czy dla sławy" - powiedziała modelka.

Kubickiej nie udało się jednak zbyt długo utrzymać nowego partnera w tajemnicy. Niedawno wyszło na jaw, iż tajemniczym ukochanym modelki jest... Baron, znany juror oraz gitarzysta zespołu Afromental! Sam gwiazdor niechętnie pokazuje się jednak z Kubicką ze względu na złe doświadczenia z poprzednimi, bardzo publicznymi związkami.

Czy takie podejście zakochanych zapewni im bardziej udaną relację niż w ich poprzednich związkach?

Zobacz także: Cała prawda o córkach Katarzyny Figury. Te imiona trudno zapomnieć. Uwielbiana aktorka zdradza tajemnice swoich pociech

Może cię zainteresować: Sejm uchwalił Polski Ład. Jakie zmiany zaplanowali politycy? Niektórzy mogą na tym skorzystać

Pisaliśmy również o: Gwiazdor "Królowych życia" pochwalił się synem. Podobieństwo jest uderzające. Jak wygląda pociecha Jacka Wójcika