Mężczyzna przedstawił dokumenty potwierdzające jego królewskie pochodzenie. Twierdzi również, że jego rodzicami są książę Karol i Camilla Parker Bowles. Niedawno w sieci pojawiła się wiadomość, że jeden inżynier z Queensland twierdzi, że jest tajnym synem księcia Karola i księżnej Camilli. Przez wielu uważany jest za zabawnego oszusta, który próbuje zdobyć sławę kosztem Windsorów. Co ciekawe, Simon Dorante-Day, pochodzący z Portsmouth mieszkający obecnie w Australii, lubi robić kolaże z własnych portretów i zdjęć swoich dzieci, porównując je ze zdjęciami Windsorów i Shandsów w różnym wieku. Jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek potraktował wypowiedzi Simona poważnie, ale ostatnio podzielił się innym ciekawym dokumentem.

Simon Dorante-Day nie tylko opublikował rodzaj śledztwa, które według niego było wynikiem wieloletnich poszukiwań. 55-letni mężczyzna dokładnie się przygotował i załączył e-mail od starszego funkcjonariusza brytyjskiej policji potwierdzający istnienie tajnego listu, który wydaje się potwierdzać historię ojcostwa.

„Moja babcia, która pracowała dla królowej, wielokrotnie mówiła mi wprost, że jestem synem Camilli i Karola” – powiedział Dorante-Day.

Na poparcie swoich słów pokazał list od inspektora Dave'a Smitha z Departamentu Ochrony Królewskiej i Policji Metropolitalnej Wielkiej Brytanii. Według Simona może to być decydujące w jego pytaniu o jego pochodzenie. 7 lipca 2015 roku inspektor Smith wysłał również Dorante-Day e-mail potwierdzający, że osobiście dostarczył list asystentom księcia Karola.

tajemniczy syn, screen YT
tajemniczy syn, screen YT
tajemniczy syn, screen YT

Simon przesłał księciu Walii szczegółowy opis swojej drogi życiowej, jego założenia dotyczące ich związku oraz wszelkie dokumenty, które w jego opinii można uznać za dowody. Fakt, że dane te zostały przekazane Jego Wysokości, według Dorante-Day, potwierdza, że ​​spadkobierca korony brytyjskiej prawdopodobnie zapozna się z dokumentami, ponieważ jest zainteresowany tą sprawą.

Simon urodził się w Portsmouth 5 kwietnia 1966 roku. Kiedy miał osiem miesięcy, został adoptowany przez miejscową parę, Karen i David Day. Jego przybrani dziadkowie, Winifred i Ernest Boulden, pracowali dla królowej i księcia Filipa w jednej z królewskich rezydencji. Babcia wielokrotnie opowiadała wnukowi, że jest synem księcia Karola i Camilli Shand.

Badania Dorante-Day wykazały, że para zbliżyła się po raz pierwszy w 1965 roku. Twierdzi, że kilka miesięcy później, na krótko przed jego narodzinami, Camilla zniknęła z brytyjskiej sceny społecznej na co najmniej dziewięć miesięcy, a Karol został wysłany do Australii. Twierdzi się, że w szpitalu, w którym miał się urodził Simon i który jest wskazany w jego akcie urodzenia, w ciągu dziesięciu lat zbliżonych do jego daty urodzenia nie urodziło się ani jedno dziecko. Drugie imię Simona - Charles - jego przybrani rodzice rzekomo zobowiązali się zostawić to samo.

Co wydarzyło się wiele lat temu między księciem Karolem a Camillą Parker Bowles? Najwyraźniej para ma w szafie dużo szkieletów, których drzwi przypadkowo się wybiły. Ciekawe jest tylko to, jak Karol i Camilla skomentują tę sytuację, ponieważ sprawa zaczyna nabierać poważnego tempa.

O tym się mówi: Agnieszka Fitkau-Perepeczko młodnieje w oczach. Celebrytka skończyła w tym roku 79 lat. Jaka jest jej tajemnica

Zerknij: Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Opowiedziała, co działo się z nią po odejściu męża