Astrologowie obliczyli znaki zodiaku, które po prostu fizycznie nie są w stanie utrzymać romantycznego związku przez długi czas.

Baran

Barany są z natury celowe, ale ta cecha charakteru ma wadę: osiągając to, czego chcą, szybko schładzają się do obiektu zainteresowania. A ponieważ zawsze potrzebują szczytu, który trzeba podbić, po ukończeniu misji przedstawiciele tego znaku natychmiast wyruszają w poszukiwaniu nowego.

Bliźnięta

Bliźnięta od dawna poszukują kandydata na stanowisko partnerki życiowej. Chodzi o to, że nie chcą przejść do fazy poważnego związku, więc opóźniają zakończenie okresu romantycznego tak bardzo, jak to możliwe. A kiedy w końcu dojdzie do finału, związek przestaje istnieć.

Strzelec

Strzelec jest w wiecznej pogoni za nowymi doświadczeniami. Obrzydza ich sam pomysł, że może spędzać cały czas z jednym partnerem. A kiedy do przedstawicieli tego znaku ich druga połowa zaczyna mieć pytania dotyczące lojalności, to z reguły są one całkiem uzasadnione.

Wodnik

Wodniki są bardzo kochliwe, więc monogamia zdecydowanie nie jest ich opcją. Uważają, że związek z jednym partnerem jest strasznie staromodny. Wolność osobista jest tym, co naprawdę ich napędza.

O tym się mówi: Agnieszka Fitkau-Perepeczko młodnieje w oczach. Celebrytka skończyła w tym roku 79 lat. Jaka jest jej tajemnica

Zerknij: Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Opowiedziała, co działo się z nią po odejściu męża