Wielu z nas zapewne słyszało cytowane z naukowych opracowań i artykułów sentencję mówiącą o tym, że skłóconym i podzielonym narodem jest rządzić najłatwiej, gdyż jest bardzo podatny na manipulację. Jak wiemy także, każde medialne doniesienia – szczególnie w przypadku telewizji mają ogromną moc, a wręcz władzę w kreowaniu rzeczywistości.

W obecnych trudnych i niepewnych czasach Polacy i inne narody dotknięte trwającymi już długo wydarzeniami, szukają dla siebie ratunku, najlepszej alternatywy i wyjścia z obecnej sytuacji. Ludzie szukają także podpowiedzi i pocieszenia w prognozach ekonomistów i przepowiedniach dotyczących najbliższych miesięcy.

Odnalezienie przepowiedni, która jednoznacznie określałaby najbliższe wydarzenia niestety nie jest takie proste, ponieważ powstało ich wiele i nie zawsze się one pokrywają. Szukając symboliki świadczącej o nadchodzących zmianach, doszukujemy się analogii w tym, co zostało już zapowiedziane i miało miejsce. Wielu współczesnych wizjonerów opowiadając o swoich wizjach i przeczuciach w kilku kwestiach mówi to samo. Jaka zatem nas czeka w przyszłości w 2022 roku?

To, jak będzie wyglądała przyszłość Polaków w 2022 roku i później, zależy w dużej mierze od tego, czy z jednoczymy się jako naród. Według portalu “Astroweb”, trendy w rozwoju technologii nie przeminą w 2022 roku, a w szczególności dotyczy to sieci internetowych. Ponadto miałaby powstać w polskiej polityce bardzo zaskakująca koalicja, której zaistnienia nikt się obecnie nie spodziewa.

Może to być nawiązanie do tematu potrzeby Zjednoczenia się Polaków i odnalezienia wspólnego dobra bez podziału na grupy i segregacji na lepszych i gorszych. Według portalu nadzieję na obronę siebie, swoich bliskich i wartości, będziemy mieli szansę gdy zmienią się nasi dotychczasowi liderzy, w których dopatrywaliśmy się autorytetu. Z łagodnieć także mają w 2022 roku rządowe obostrzenia.

O tym się mówi: Dwie siostry chciały pożegnać mamę ostatni raz. Gdy zajrzały do wnętrza trumny nie były w stanie powstrzymać emocji. Co się stało

Zerknij: Ministerstwo Zdrowia zdecydowało się podjąć natychmiastowe działania. Czy wszystkie karetki wyjadą na ulice jednego z dużych miast