Wygląda na to, że 15-krotna zdobywczyni Grammy ma w końcu wydać swój długo oczekiwany czwarty album studyjny, oznaczający jej pierwszy zestaw nowej muzyki od sześciu lat, a świat jest więcej niż gotowy na jej powrót.

Adele powraca z przytupem

View this post on Instagram

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Zaczęły krążyć plotki, że Adele przygotowuje się do powrotu po tym, jak kanadyjski DJ radiowy napisał na Twitterze, że nowy utwór brytyjskiej piosenkarki pojawi się w ciągu tygodnia, który wypadałby na 1 października.

Adele nie wydała niczego do tego dnia, ale w dniu tego samego dnia w miastach na całym świecie zaczęły pojawiać się billboardy podobno z tytułem jej albumu "30", w tym w znanych miejscach na świecie.

Wszystkie albumy laureatki Grammy zostały zatytułowane zgodnie z wiekiem, w którym zaczęła nad nimi pracować, począwszy od 19 lat w 2008 roku, 21 lat w 2011 roku, a na koniec 2015 roku 25 lat. Spekulacje, że Adele wyda nowy album, pojawiły się w Internecie w ciągu ostatniego roku.

Pewien sprytny fan dowiedział się, że projektory oświetlające obraz zostały dostarczone przez Sony Digital i napisał na Twitterze o potencjalnej korelacji. „Rozmawiałem z panem obsługującym projektor, który powiedział, że„ podpisał umowę z Sony na jego uruchomienie ”i nie wiedział, do czego to służy”, napisali na Twitterze. „Nie ma mowy, żeby to nie dotyczyło następnego albumu Adele”.

O tym się mówi: Odbyło się pożegnanie byłej Pierwszej Damy. Andrzej Duda był wzruszony

Zerknij: Czym i jak prawidłowo karmić winogrona jesienią, aby uzyskać wspaniałe zbiory. Ta wiedza przyda się teraz