Jak podaje “Goniec”, celebryta znany szerszej publiczności jako uczestnik drugiego sezonu rozrywkowego programu “Taniec z Gwiazdami” opublikował na swoim profilu na Instagramie aktualizację sytuacji stanu zdrowia jego córeczki Michasi.

Ukochane Rafała Maślaka jeszcze nie wrócą do domu?

Według relacji opublikowanej przez Rafała Maślaka na jego instagramowym InstaStories, Michalina wraz z mamą są zmuszone zostać dłużej w szpitalu, jednak nie tylko to mocno zaniepokoiło głowę rodziny.

Jak się okazuje, żona Rafała - Kamila musiała spędzić noc przy łóżku córeczki w bardzo niedogodnych warunkach. Na zdjęciu opublikowanym przez celebrytę widać fotel i dostawiony do niego podnóżek, a całość złożona razem stanowić miała łóżko dla nocującej na sali szpitalnej przy łóżeczku córki Kamili.

źródło: Instagram/Rafał Maślak

Nie ulega wątpliwości, że są to warunki zalety odbiegające od odpowiednich biorąc pod uwagę fakt, że w placówce dopuszczona jest możliwość spędzenia nocy przez rodzica przy łóżku maleństwa.

Miejmy zatem nadzieję, że stan zdrowia maleńkiej Michasi szybko wróci do normy i obie ukochane panie Rafała maślaka niebawem wrócą do wygodnego i przytulnego domu. Tymczasem Rafał wraz z synkiem Maksem integrują się w w męskim gronie zajmując się męskimi sprawami.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Żona Sławomira nie mogła znieść tego widoku. Tego żadna kobieta nie zniesie spokojnie. O co chodzi

Zerknij: Brytyjska rodzina królewska mierzy się z poważnymi problemami. Na jaw wyszły prawdziwe relacje między księżną Kate a Meghan Markle