Hanna Lis jest jedną z bardziej znanych polskich dziennikarek. Przez wiele lat wypracowała sobie szacunek Polaków. W swojej pracy jest prawdziwą profesjonalistką.

Hanna Lis musi się pogodzić z ogromną stratą

Hanna Lis w ostatnim czasie zdecydowanie rzadziej występuje w telewizji. Mimo to dziennikarka wciąż należy do ścisłej czołówki, jeśli chodzi o popularność. Polacy bardzo cenią sobie jej profesjonalizm.

Co jakiś czas Hanna Lis stara się poruszać ważne tematy na swoich mediach społecznościowych – szczególnie wtedy, gdy może zrobić to w dobrym celu. Tym razem dziennikarka opublikowała post, w którym pożegnała swojego ukochanego kota.

Odszedł ukochany przyjaciel dziennikarki

Denver, czyli kot Hanny Lis, była obecna w życiu dziennikarki kawał czasu, bo aż 18 lat. Dziennikarka opublikowała wzruszający wpis, w którym pożegnała swojego ukochanego pupila.

Wiele osób dobrze wie jak bardzo można przyzwyczaić się do zwierzaków. Przez to ich śmierć często boli tak samo, jak utrata bliskiej osoby.

Pod postem pojawiła się masa pocieszających słów od fanów i znajomych z branży. Wielu internautów napisało słowa wsparcia do Hanny Lis i jej rodziny.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN