Jak podają media, Dorota Gardias wciąż nie poddaje się ciężkiej i wyczerpującej chorobie. Gdy jakiś czas temu wyznała w programie “Kobiecy punkt widzenia”, co jej dolega i jak sobie z tym radzi, wszyscy jej fani byli szoku.

"Zdrowie jest najważniejsze"

W zeszłym roku celebrytka przeszła trudne chwile, gdy okazało się, że ma pozytywny wynik testu na koronawirusa. W związku z tym, że niezbyt dobrze znosiła chorobę, musiała poddać się hospitalizacji. “JastrzabPost” podaje, że Dorota Gardias jeszcze długo po wyjściu ze szpitala nie mogła dojść do siebie.

Ogłoszony wówczas w mediach nowy symptom zwany mgłą pomidorową rozpoznała u siebie zauważając, że występują u niej pewne kłopoty z pamięcią. Ostatnimi czasy gwiazda zmaga się z chorobą znacznie bardziej poważną, gdyż dowiedziała się przypadkowo podczas rutynowej wizyty lekarskiej, że jej organizm zmaga się z chorobą nowotworową piersi - Dwa lata temu byłam na badaniach rutynowych, podczas których lekarz zobaczył tego guzka, ale stwierdził, że to nic poważnego, że warto go obserwować. I dopiero teraz, kiedy pierś zaczęła dawać sygnały, okazało się, że to jest coś poważniejszego jednak.

Według medialnych doniesień celebrytka przeszła już operację usunięcia guza, jednak spodziewa się kolejnej procedury kropka Jak wyznała w programie prezenterka pogody w telewizji TVN, poważnie zastanawia się nad mastektomią, Gdyby okazało się, że jest ona nieunikniona, aby uratować swoje życie i wciąż móc cieszyć się nim z bliskimi.

O tym się mówi: Daniel Martyniuk wrócił do domu. Mocno zaskoczył fanów pewnym zdjęciem. Internautom opadły szczęki

Zerknij: Przyszłość Warszawy maluje się raczej w ciemnych barwach. Porażająca prognoza naukowców budzi niepokój. Perspektywa czasowa nie jest odległa