Portal "Super Express" wskazuje, że Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są jednym z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show biznesie. Mocno się kochają i wprost nie mogą bez siebie żyć. Powiedzieli sobie sakramentalne tak w 2012 roku i mimo mijających lat ich uczucie nie słabnie - wprost przeciwnie, staje się coraz silniejsze. Kuba zdecydował się zdradzić sekret ich związku. O czym mowa?

Zakochani w sobie

Aleksandra Kwaśniewska związana była najpierw z florecistom Wojciechem Szuchnickim. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu. Tym jedynym okazał się wokalista i kompozytor Kuba Badach. Od wielu lat krążą plotki o tym, jak poznała się para. Jedną z częściej powtarzanych wersji była ta, że połączył ich koncert Ani Karwan. Czy tak było naprawdę?

Kuba Badach zdradził to, co od dawna było tajemnicą małżonków. W rozmowie z dziennikarzami "Plejady" mąż Oli Kwaśniewskiej zdradził, że poznali się nie w trakcie wspomnianego koncertu, ale w studiu Radia Zet. Jak mówił, Ola kończyła wówczas wywiad, a on przyszedł opowiadać o płycie z piosenkami Andrzeja Zauchy. Minęli się na radiowych korytarzach.

Muzyk miał wówczas ze sobą kilka egzemplarzy płyty, które chciał wręczyć dziennikarzom. Jeden z nich otrzymała Ola Kwaśniewska. "12 lat temu nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie" - przyznał Kuba Badach.

Miłość od pierwszego wejrzenia?

Z tych słów można byłoby wnioskować, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Nic barziej mylnego. Co ciekawe, Badach nie zdaje się nawet być przekonany co do tego, że byli sobie przeznaczeni i po prostu musieli się spotkać.

Dość przytomnie muzyk stwierdził, że nie przypisywałby symboliki do wyśpiewanych przez niego na tamtej płycie słów. Podkreślił, że "nie był to ciąg przyczynowo-skutkowy".

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Doda rozprawiła się z nieuczciwym mężem Emilem Stępniem. Tak ostrych słów nikt nie oczekiwał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Piaseczny zabrał głos w sprawie nagrania z urodzin, jakie Nergal opublikował w sieci. Czy ta przyjaźń ma jeszcze szanse

O tym się mówi: Plotki o kryzysie w związku Kate Middleton i Williama się wzmagają. Zachowanie księżnej nie pozostawia złudzeń. Co zrobiła