Jak podaje portal "Jastrząb Post", na swoim profilu w mediach społecznościowych Magda Gessler zamieściła obszerny wpis, w którym odnosi się do plotek pojawiających się na jej temat. Nie kryje emocji i oburzenia. O co chodzi?

Magda Gessler wykorzystana?

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w kraju, także za sprawą programu "Kuchenne rewolucje", które prowadzi od dekady. Pomaga restauratorom wyjść z kłopotów, nie tylko zmieniając menu czy wystrój lokalu, ale również mentalność i podejście właścicieli.

Restauratorkę możemy nie tylko oglądać w kolejnych programach realizowanych przez TVN, ale także śledzić jej poczynania w mediach społecznościowych. Ponad milion fanów ogląda jej relacje dotyczące nie tylko jej aktywności zawodowej, ale także życia prywatnego. Tym razem ostrzegła swoich wielbicieli przed oszustwem, do którego wykorzystano jej wizerunek.

Ostatnio Magda Gessler przekonała się o tym, że popularność ma swoje ciemne strony. Jedna z firm miała bez zgody restauratorki wykorzystać jej wizerunek, by zachęcić klientów do inwestowania w kryptowaluty. Gessler sama trafiła na artykuł w sieci i postanowiła ostrzec wszystkich, aby nie dali się na to nabrać.

"Kłamstwo!!!Oszustwo!!!" - tak zaczęła swój wpis popularna restauratorka. We wpisie zaznaczyła, że sprawy z pewnością nie zostawi bez reakcji. "Sprawa jest już skierowana na właściwe tory!!!" - zapewniła Maga Gessler.

W poście znalazły się również screeny ze wspomnianego artykułu, w którym gwiazda rzekomo reklamuje kryptowaluty i zarabianie na nich. Magda Gessler nie jest pierwszą ofiarą oszustów. W gronie tym tylko w ostatnim czasie znalazły się m.in. Kasia Cichopek i Martyna Wojciechowska.

Natknęliście się gdzieś na taką reklamę?

To też może cię zainteresować: Lech Wałęsa zdecydował się ujawnić prawdę. Pokazał nawet zdjęcia. Tego nikt nie mógł się spodziewać. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Księżniczka Monaco coraz rzadziej nosi obrączkę ślubną. Czy sprawdzą się pogłoski o separacji

O tym się mówi: Czekają nas zmiany w odbiorze telewizji naziemnej. Dla niektórych oznacza to konieczność wymiany odbiornika