Edyta Górniak to jedna z największych polskich gwiazd, która od lat zachwyca publiczność swoim głosem. W ostatnim czasie mówi się o niej zdecydowanie więcej, a jej popularność wręcz sięga zenitu. Chociaż stało się to głównie za sprawą jej teorii spiskowych dotyczących pandemii, to wciąż nie można odmówić jej prawdziwego talentu...

Ostatnio największa polska diwa postanowiła zaskoczyć swoich fanów niespodzianką, którą pochwaliła się w studiu "Pytania na śniadanie". Co przygotowała dla wielbicieli?

Niespodzianka zasługą... Rafała Brzozowskiego?

"Pytanie na śniadanie" to program, który już od lat umila Polakom poranki. W sobotnim odcinku śniadaniówki pojawiła się jedna z najbardziej znanych polskich gwiazd - Edyta Górniak. Na słynnej kanapie programu opowiedziała co nieco o niespodziance, jaką szykuje dla swoich fanów. Co to takiego?

Jak się okazało, w podzięce za zaproszenie do domu Edyty w górach, Rafał Brzozowski zaskoczył ją czymś naprawdę niezwykłym. Był to oryginalny zapis ścieżki dźwiękowej piosenki "Będę śniła", nagranej przez Górniak ponad 25 lat temu!

"O tyle jest to niezwykłe, że w tamtych czasach nie robiono raczej kopii. Nie ma archiwów. To były nagrania analogowe, nie cyfrowe, nie było dysków, więc jeżeli kończył zespół jakąś płytę, tak jak ja skończyłam Dotyk, to kto wszedł po mnie, nagrywał na tę samą taśmę kolejną płytę, więc nie ma zapisów i okazało się, że on ma oryginalny zapis ze ścieżką dźwiękową z moimi chórkami, które nagrałam jako nastoletnia dziewczynka" - wyjaśniła piosenkarka.

Gwiazda postanowiła wykorzystać ten niezwykły prezent i... nagrać zupełnie nową wersję utworu! Jak sama twierdzi, bez wątpienia będzie to dla jej fanów niezwykły powrót do przeszłości i "kosmiczne przeżycie".

"Mam nadzieję, że uda mi się państwa miło zaskoczyć i przytulić na te wieczory jesienno-zimowe" - mówiła Górniak, mając nadzieję, że nowy utwór wynagrodzi fanom jej nieobecność podczas najnowszej edycji "The Voice of Poland".

Czy fanom spodoba się taki powrót do dzieciństwa?

Zobacz także: Ta uwielbiana gwiazda kilkanaście lat temu zniknęła z anteny. Nikt nie spodziewał się tego, czym obecnie się zajmuje. Co się stało z Moniką Luft

Może cię zainteresować: Córka Cezarego Pazury miała wystawę własnych obrazów. Jej dzieła oceniła Joanna Sarapata. Ma zastrzeżenia

Pisaliśmy również o: Nie lubiliśmy myć lodówki w środku, dopóki teściowa nie nauczyła tego w 5 minut. Sprytna sztuczka wszystko zmieniła