Paweł i Łukasz Golcowie to bez cienia wątpliwości jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów polskiej sceny muzycznej. Założyciele zespołu Golec uOrkiestra, a prywatnie bracia bliźniacy, przeżywają ostatnio prawdziwy szczyt popularności.

Nic dziwnego, że ich sława przenosi się również na bliskich muzyków. Zarówno Łukasz, jak i Paweł nie ukrywają, że są bardzo rodzinnymi osobami. Szczególne miejsce w życiu Pawła zajmują jego żona Kasia, oraz córki Maja i Anna. Niedawno cała czwórka świętowała niezwykle ważny dzień. Kulisami podzielił się muzyk na swoim Instagramie. O czym dokładnie mowa?

Wakacyjny kadr i ważna rocznica

Instagram Pawła Golca zapełniony jest nie tylko ujęciami z jego życia zawodowego, ale przede wszystkim rodzinnymi kadrami. Muzyk nie ukrywa, że rodzina zajmuje w jego życiu pierwsze miejsce.

Ostatnio założyciel Golec uOrkiestra opublikował na swoim Instagramie kolejną fotografię z udziałem najbliższych. Tym razem zapozował z żoną i córkami na tle egzotycznej plaży. Cała czwórka szeroko się uśmiechała i wyglądała na naprawdę zrelaksowaną. Jak się jednak okazuje, za wakacyjno-jesiennym wyjazdem stało coś więcej niż chęć wypoczynku: niedawno Paweł i Kasia świętowali swoją okrągłą, dwudziestą rocznicę ślubu!

"Mija 20 lat wspólnej podróży z Kasią. Życzę bardzo dużo miłości tobie Kasiu - przez kolejne lata. Dziękuję, że jesteś. Jestem szczęściarzem" - napisał pod zdjęciem muzyk.

Para pobrała się w 2001 roku, a już dwa lata później na świat przyszła ich pierwsza córka - Maja. Co ciekawe, dziewczyna jawnie stara się pójść w ślady odnoszącego sukcesów ojca i stawia swoje pierwsze kroki w muzyce. Fani mogą je zobaczyć m.in. na TikToku, gdzie publikuje swoje wykonania znanych piosenek, a także na YouTubie, na którym opublikowała już własne, autorskie utwory!

Czy bliscy Pawła Golca osiągną równie wielką sławę, co on?

Zobacz także: Agnieszka Osiecka nie była zdolna do miłości. Niby kochała, ale zdradzała. Ale do jednego związku miała szczególny sentyment

Może cię zainteresować: Świetne wiadomości dla rolników. Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, złożył kolejne obietnice

Pisaliśmy również o: Niezwykła niespodzianka dla fanów Edyty Górniak. Gwiazda przygotowała coś wyjątkowego. Maczał w tym palce Rafał Brzozowski