Z racji tego że, od 11 października 2021 roku nastąpił powrót Saturna, czeka nas Piekło na Ziemi. Wróżbicie bardzo zależało na tym, aby każdy zrozumiał pojęcie retrogradacji. Jak wyjaśnił, retrogradacja jest zjawiskiem astronomicznym wyjaśniającym pozorne cofanie się planety. Jest to inaczej według astrologii odwrotność znaczenia planety.

Wróżbita Maciej już dawno przewidział ucisk społeczeństwa i rządowe obostrzenia

Przykładem jest retrogadujący Jowisz będący planetą największego szczęścia, która podczas tego procesu niesie osłabienie swoich pozytywnych cech. Jak oznajmił wróżbita Maciej, swoją retrogradację satur skończy 11 października 2021 roku, co oznacza maksymalne ograniczenie wolności, nasilenie się narzucenia znam wszelkich rozwiązań technologicznych, nowoczesnej elektroniki, najnowszych tworów nauki, wynalazków.

Od 11 października 2021 roku będą nam ograniczane nasze prawa i jak to określił wróżbita Maciej czeka nas okres "trzymania za mordę" - (...) Jeśli dodamy do tego zapędy władz do kontrolowania nas, możemy w rezultacie otrzymać nasilenie się działań związanych z inwigilacją w internecie. Dlaczego akurat teraz rząd PiS chce wprowadzać nową ustawą o cyberprzestępczości? Władza właśnie teraz chce oceniać to, czy ktoś jest przestępcą w sieci czy nie. A to oznacza, że musi nas obserwować.

Jak dodał, tendencje do narzucania nam rozwiązań nowoczesnej technologii, próby całkowitego zniewolenia i wymuszanie wielu szkodliwych dla nas zachowań będą trwały do 7 marca 2023 roku na całym świecie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Naukowcy oszacowali, które miejsca na Ziemi będą najbezpieczniejsze w kluczowym momencie. Czy wymienili Polskę

Zerknij: Niepokojące doniesienia na temat Jerzego Połomskiego obiegły media. Artysta nie może wrócić do domu, choć bardzo by tego chciał. Co się dzieje