W lipcu polskie media obiegła informacja na temat nagłego rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Kiedy para potwierdziła przykre pogłoski, fani podróżników byli w szoku. Chociaż zakochani stanęli na ślubnym kobiercu zaledwie pod koniec zeszłego roku, to - niestety - ich miłość skończyła się równie szybko, jak się zaczęła.

Martyna Wojciechowska zdecydowała się na prywatne wyznanie

Kiedy rozstanie dopiero co ujrzało światło dzienne, Wojciechowska niechętnie o nim rozmawiała - prosiła jedynie wszystkich fanów o uszanowanie prywatności jej oraz jej córki. Jednocześnie zaznaczała, że z jej strony małżeństwo było w pełni przemyślane, co fani odebrali jako sugestię tego, iż rozwód był decyzją Kossakowskiego.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich

Pomimo niezwykle trudnych chwil, jakie przeszła podróżniczka, wygląda jednak na to, że powoli podnosi się ona z kryzysu po zerwaniu. W ostatnim czasie Martyna Wojciechowska pojawiła się w programie „Dzień dobry TVN”.

Dziennikarka ma za sobą niezwykle ciężki okres

Ostatnie miesiące były dla Martyny Wojciechowskiej niezwykłym wyzwaniem. Pomimo tego, zdecydowała się ona nie upubliczniać swojego cierpienia i postanowiła usunąć się w cień. Wygląda na to, że dziennikarka już przepracowała kryzys i poszło jej to naprawdę dobrze.

W ostatnim czasie uśmiechnięte Martyna Wojciechowska pojawiła się w programie „Dzień dobry TVN”. Prowadzący Marcin Prokop spytał gwiazdę, nawiązując do rozstanie z Kossakowskim, czy nie lepiej jest jej decydować o ważnych sprawach samodzielnie.

Martyna Wojciechowska/YouTube @Dalej Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska/YouTube @Dalej Martyna Wojciechowska

Dziennikarka stwierdziła, że lepiej jest mieć wokół siebie ludzi, na których możesz polegać. Jeśli jednak z jakiś przyczyn nie możesz już mieć w nich oparcia, dobrze jest mieć w sobie moc i energię do samodzielnego działania.

DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN