Para po trzydziestce została dwójką najmłodszych dziadków w Wielkiej Brytanii i powiedzmy, że nieznajomi często mylą nowonarodzoną dziewczynkę z ich dzieckiem.

34-letnia Jenni Medlam i 35-letni mąż Richard byli zachwyceni narodzinami dziecka Isla-May w czerwcu, po tym, jak ich córka Charmaine przekazała im niespodziewane wieści. Po porodzie samej Charmaine, gdy miała 17 lat, Jenni była zdeterminowana, aby utrzymać swoje dziecko, gdy zaszła w ciążę w wieku 16 lat.

Jednak nowa babcia przyznaje, że gdy para z Hull zabiera Isla-May na spacer, nieznajomi doznają „szoku życia”. „Kiedy wychodzimy z Islą, wszyscy po prostu zakładają, że jest córką moją i Richarda” – mówi.

„Kiedy wyjaśniamy im, że w rzeczywistości jesteśmy dziadkami, doznają absolutnego szoku swojego życia. „Większość ludzi nie wierzy nam, kiedy im mówimy. „Ale mogę oczywiście zrozumieć, dlaczego ludzie myśleli, że jesteśmy jej rodzicami, skoro wciąż jesteśmy po trzydziestce”.

Kiedy Charmaine po raz pierwszy powiedziała rodzicom, że jest w ciąży, Jenni – która miała 33 lata, kiedy urodziła się Isla-May – przyznaje, że byli „naprawdę zszokowani”. Jednak po pogodzeniu się z wiadomościami mówi, że oboje kochają swoje nowe role.

„Jestem Nanna, a Richard to G'pa” – mówi. „Bycie młodymi dziadkami oznacza po prostu więcej czasu, aby kochać wnuka i dłużej go pielęgnować. – A może nawet dostaniemy prawnuki. Po tym, jak sama została nastoletnią mamą, Jenni – która ma również dwie inne córki, 13-letnią Chelsey i 10-letnią Scarlett – nie miała żadnej sieci wsparcia, która by jej przez to pomogła przejść i była bardzo odizolowana.

Jenni nie chciała, żeby jej córka miała takie samo doświadczenie jak ona i obiecała ją wesprzeć. „Dokładnie wiedziałam, jak czułaby się Charmaine, gdyby musiała powiedzieć mamie, że jest w ciąży” – mówi.


YouTube/Fun Mafia

O tym się mówi: Najlepszy sposób na czyszczenie nagrobka. Skutecznie oczyścisz granit, beton, czy piaskowiec

Zerknij: Gwiazda serialu "Dynastia" na ślubnym kobiercu. Jak teraz wygląda 61-letnia Fallon Carrington