Nikt się nie spodziewał, że Dagmara Kaźmierska pojawiająca się w programie "Królowe życia" emitowanym od dłuższego czasu w stacji TTV, podbije serca tak wielu widzów.

Dagmara Kaźmierska uwielbia mieć dużo

Stając się powszechnie rozpoznawalną celebrytką przez cały czas emisji programu z jej udziałem, wiele o sobie powiedziała i pokazała. Jak wielokrotnie podkreślała, uwielbia luksus, pieniądze i możliwości związane z zamożnością.

Dzięki swej rozpoznawalności, Dagmara Kaźmierska ma ogromne możliwości zarabiania pieniędzy dzięki praktykom, jakim oddaje się mnóstwo celebrytów. Chodzi o polecanie różnych produktów i usług na swoich kontach społecznościowych w celu ich zareklamowania.

Jak mogli zauważyć użytkownicy platformy TikTok, Dagmara Kaźmierska ze swoją przyjaciółką prowadzi butik z ekskluzywnymi ciuchami, które obydwie gorąco polecają, prezentując je podczas transmisji na żywo.

@queen_of_life_77

##króloweżycia ##dagmarakaźmierska

♬ dźwięk oryginalny - Dagmara Kaźmierska

Oczywiście jest możliwość kupienia pokazywanych przez panie towarów. To, w jaki sposób Dagmara Kaźmierska dorobiła się fortuny nie jest już tajemnicą, gdyż w pewnym momencie jej kariery w programie opowiedziała szczerze o swojej przeszłości.

Obecnie jedna z najpopularniejszych królowych życia nie musi się już martwić o sposoby zdobywania góry pieniędzy, co wyraźnie widać w miejscu, w którym mieszka. Wnętrza ociekają złoceniami i błyskotkami, a wszelkie detale warte są fortunę.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Smutne wieści płyną z jednego z polskich miast. Odszedł lubiany wikary i katecheta

Zerknij: Wiadomo, jak wyglądają relacje Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Czy małżonkowie nadal mają ze sobą kontakt